Het aankomende seizen van ‘The Voice Kids’ krijgt er twee nieuwe coaches bij. Behalve Laura Tesoro en Metejoor nemen ook Pommelien Thijs en Coely dit keer plaats in de iconische draaistoelen.
Pommelien Thijs en Coely nieuwe coaches ‘The Voice Kids’
Zowel Pommelien als Coely krijgt net als de andere twee coaches de taak om een zo goed mogelijk team bij elkaar te sprokkelen. Pommelien kan niet wachten tot het zover is. “De afgelopen jaren was ik telkens onder de indruk van alle fantastische stemmen die uit ‘The Voice Kids’ zijn gekomen”, zegt ze enthousiast. “België telt veel kinderen die keihard willen werken om hun droom te verwezenlijken. Als kind heb ik zelf enorm genoten van het zingen en spelen op professioneel niveau. Die ervaringen zijn onvergetelijk. Wedstrijden als ‘The Voice Kids’ bieden veel kansen om te leren en als coach wil ik deze kinderen graag bijstaan. Ik ga op zoek naar unieke stemmen, maar minstens even belangrijk is een goede drive en de wil om hard te werken.”
En ook Coely heeft zin in het nieuwe avontuur. “Er is zoveel talent in België en ‘The Voice Kids’ geeft hen een podium om op te shinen. The next gen is hongerig en dat is exciting om te zien. Ik ben net als hen zelf jong begonnen en heb altijd muziek geademd. Ik heb het geluk dat ik omringd ben door een sterk en supportive team dat me bijstaat en pusht om het beste uit mezelf te halen. Die ervaringen wil ik in ‘The Voice Kids’ doorgeven aan een nieuwe generatie. Het zal een leuke maar ook zotte rollercoaster worden, vol fijne ervaringen, maar het zal ook hard werken zijn, so dream big, stay positive, work hard and enjoy the journey!”
Wanneer het nieuwe seizoen bij VTM te zien zal zijn wordt later bekendgemaakt.
Vijfde seizoen 'Emily in Paris' gaat ook naar Venetië
Het vijfde seizoen van ‘Emily in Paris’ bezoekt verschillende iconische steden uit Europa. We wisten al dat de serie deels in Rome en deels in Parijs werd opgenomen, maar nu blijkt dat de camera’s ook in het prachtige Venetië gaan draaien.
Wie deze zomer op vakantie gaat in Venetië, zou zomaar eens de cast van ‘Emily in Paris’ tegen kunnen komen. Luca Zaia, gouverneur van de regio Veneta, zegt namelijk dat de opnames van het vijfde seizoen van 5 tot en met 15 augustus in Venetië worden opgenomen.
“Dit is buitengewoon nieuws, dat bevestigt hoe aantrekkelijk onze regio steeds meer wordt voor grote internationale audiovisuele producties", aldus Zaia afgelopen weekend in een verklaring aan de Italiaanse pers. “Ik ben enorm trots om te zien hoe Venetiaanse talenten hun regio promoten en hoe ze Veneto bij miljoenen mensen over de hele wereld onder de aandacht brengen.”
Het verhaal van het vijfde seizoen gaat verder waar het vierde seizoen gebleven was. Emily vestigt zich in haar appartement in Rome om het Italiaanse kantoor van Agence Grateau te runnen. Zoals we van haar gewend zijn werkt ze keihard, niet alleen aan haar carrière, maar ook aan haar love life. Want tussen de bedrijven door heeft ze het ook nog eens heel druk met Marcello.
Er is een nieuwe live action-film onderweg die gebaseerd is op het nostalgische speelgoed Hot Wheels. Variety meldt dat niemand minder dan filmmaker Jon M. Chu, die ook betrokken was bij ‘Wicked’, de film gaat regisseren.
"Hot Wheels is altijd meer geweest dan alleen snelheid — het gaat om verbeelding, verbinding en de spanning van het spelen", aldus Chu in een verklaring. "Die geest naar het grote scherm brengen is een ongelooflijke kans.”
Hot Wheels is niet het enige speelgoed dat gebruikt wordt voor het maken van een live action-film. We kennen natuurlijk allemaal de ‘Barbie’-film, en daarnaast zijn er ook filmversies (aangekondigd) van onder andere Polly Pocket en het kaartspel Uno.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/07 Flo Windey
- 14/07 Oliver Symons
- 15/07 Jade Anna
- 15/07 Kobe Peeters
- 16/07 Marthe De Pillecyn