Pommelien Thijs en Coely nieuwe coaches ‘The Voice Kids’

Karen Luiken-11 april 2023 om 06:05

Het aankomende seizen van ‘The Voice Kids’ krijgt er twee nieuwe coaches bij. Behalve Laura Tesoro en Metejoor nemen ook Pommelien Thijs en Coely dit keer plaats in de iconische draaistoelen.

Zowel Pommelien als Coely krijgt net als de andere twee coaches de taak om een zo goed mogelijk team bij elkaar te sprokkelen. Pommelien kan niet wachten tot het zover is. “De afgelopen jaren was ik telkens onder de indruk van alle fantastische stemmen die uit ‘The Voice Kids’ zijn gekomen”, zegt ze enthousiast. “België telt veel kinderen die keihard willen werken om hun droom te verwezenlijken. Als kind heb ik zelf enorm genoten van het zingen en spelen op professioneel niveau. Die ervaringen zijn onvergetelijk. Wedstrijden als ‘The Voice Kids’ bieden veel kansen om te leren en als coach wil ik deze kinderen graag bijstaan. Ik ga op zoek naar unieke stemmen, maar minstens even belangrijk is een goede drive en de wil om hard te werken.”

En ook Coely heeft zin in het nieuwe avontuur. “Er is zoveel talent in België en ‘The Voice Kids’ geeft hen een podium om op te shinen. The next gen is hongerig en dat is exciting om te zien. Ik ben net als hen zelf jong begonnen en heb altijd muziek geademd. Ik heb het geluk dat ik omringd ben door een sterk en supportive team dat me bijstaat en pusht om het beste uit mezelf te halen. Die ervaringen wil ik in ‘The Voice Kids’ doorgeven aan een nieuwe generatie. Het zal een leuke maar ook zotte rollercoaster worden, vol fijne ervaringen, maar het zal ook hard werken zijn, so dream big, stay positive, work hard and enjoy the journey!”

Wanneer het nieuwe seizoen bij VTM te zien zal zijn wordt later bekendgemaakt.

'Adolescence'-acteur jongste ooit die Emmy wint

Karen Luiken-15 september 2025 om 06:00

De 15-jarige Owen Cooper is de jongste acteur ooit die een Emmy heeft gewonnen. Hij kreeg de prijs voor zijn rol in ‘Adolescence’.

De serie won in het totaal maar liefst acht prijzen, waaronder beste miniserie, beste scenario, beste regie en beste acteerwerk. Owen Cooper kreeg de prijs in de categorie ‘best supporting actor in a limited or anthology series or movie’.

Andere titels die meerdere prijzen wonnen, waren ‘The Pitt’, ‘The Studio’ en ‘The Penguin’.

De Emmy’s worden elk jaar uitgereikt en zijn zo’n beetje de belangrijkste Amerikaanse prijzen die worden uitgereikt om buitengewone prestaties in de televisiewereld te belonen.

Dit kun je vanavond verwachten van 'De Verhulstjes'

Karen Luiken-14 september 2025 om 07:52

Vanavond weer een nieuwe aflevering van ‘De Verhulstjes’, met dit keer een ondeugende Billie, een lachende Marie, een bezorgde Gert en een spanning tussen vader en zoon omdat Gert nog nooit door Viktor is uitgenodigd in zijn nieuwe huis in Knokke. Dit zijn de sneak previews van deze week!

Ontdek meer