Ronnie Flex brengt eigen boek uit

Karen Luiken-11 april 2023 om 05:59

Fans van Ronnie Flex kunnen binnenkort allerlei nooit eerder gedeelde details over het leven van hun idool te weten komen. De Nederlandse rapper brengt een biografie uit. Dat maakt hij bekend via Instagram.

“Yoooo mijn biografie komt binnenkort uit”, schrijft Ronnie in een aankondiging. “Een heel bek over mij. Heel ironisch aangezien ik in mijn leven nog nooit een heel boek heb uitgelezen. Zelfs met Harry Potter sloeg ik soms vier bladzijdes over.”

Het boek komt op 20 juni uit. Er is vier jaar aan gewerkt. “Zo enthousiast dat dit eindelijk gaat droppen”, vervolgt Ronnie nog.

Derde 'Gremlins'-film gaat er eindelijk komen

Karen Luiken-06 november 2025 om 15:25

De nostalgische ‘Gremlins’-franchise wordt een nieuw leven ingeblazen. Warner Bros. komt volgens Variety met een derde film, die in november 2027 in de bioscoop moet verschijnen.

Over de film is nog niet veel bekend. We weten dat Steven Spielberg als uitvoerend producent betrokken is en dat ‘Harry Potter’-filmmaker Chris Columbus de regie en productie op zich neemt. Maar waar het verhaal over gaat en wie er in de film zullen spelen, is nog niet duidelijk.

De derde ‘Gremlins’-film volgt tientallen jaren na de eerste film, die in 1984 al uitkwam. In 1990 kwam de tweede, maar daarna bleef het stil. Wel kwam er in 2023 nog een animatieserie over de Gremlins; daar zijn nu twee seizoenen van.

EOTB-ster Imke Roose zwanger

Karen Luiken-06 november 2025 om 15:15

Gezinsuitbreiding voor Imke Roose. De realityster, bekend uit ‘Ex On The Beach: Double Dutch’, kondigt via Instagram aan dat zij en haar grote liefde Jermaine samen een kindje verwachten.

“We hebben een klein geheimpje bewaard”, schrijft Imke bij een fotoreeks op Instagram. Op de foto's is te zien hoe Imke met haar babybuikje poseert terwijl ze de hand van Jermaine vasthoudt. Op de laatste foto zien we een echo.

Wanneer het kleintje precies verwacht wordt, laat het koppel in het midden. Maar een romper die op één van de beelden te zien is, verraadt dat het ‘ergens in 2026’ zal gebeuren.

Imke en Jermaine zijn al een tijdje samen. Ze verloofden zich in juni vorig jaar en lieten niet veel later weten samen een huis te hebben gekocht.

Ontdek meer