In aanloop van het eerste seizoen van de spin-off over het ‘Bridgerton’-karakter Queen Charlotte worden fans steeds vaker getrakteerd op nieuwe beelden. Bracht Netflix onlangs al een officiële trailer uit, is het nu tijd voor gloednieuwe foto’s.

Netflix trakteert fans op nieuwe beelden 'Queen Charlotte'
Op de beelden zijn zowel nieuwe als oude gezichten te zien. Zo spotten we onder anderen Golda Rosheuvel, Adjoa Andoh en Ruth Gemmell, die verantwoordelijk zijn voor de rollen van Queen Charlotte, Lady Agatha Danbury en Lady Violet Bridgerton. Maar we zien ook een aantal nieuwe castleden voorbij komen, zoals India Ria Amartfeifio en Cory Mylchreest. Zij spelen de hoofdrollen in de spin-off.
De serie wordt een prequel die zich voor de gebeurtenissen uit ‘Bridgerton’ afspeelt. Het verhaal gaat in op het huwelijk van Charlotte met koning George, dat zowel voor een geweldig liefdesverhaal als een maatschappelijke verschuiving zorgt.
‘Queen Charlotte: A Bridgerton Story’ is vanaf 4 mei exclusief te zien op Netflix.

Lewis Capaldi cancelt shows vanwege gezondheid
© Joel Hoylaerts
Lewis Capaldi gaat de komende tijd meer rust nemen. De zanger laat via Instagram weten dat hij een aantal shows moet cancelen omdat hij kampt met mentale klachten.
Het gaat om de optredens die gepland stonden tot 24 juni. Op die dag staat hij op het podium van Glastonbury, een optreden dat hij graag door wil laten gaan. “De afgelopen maanden zijn zowel mentaal als fysiek heel zwaar geweest”, aldus Lewis. “Ik ben sinds kerst al niet meer thuis geweest en dat eist nu zijn tol.”
Lewis gaat tijd voor zichzelf nemen en hoopt er weer klaar voor te zijn op Glastonbury. “Ik heb deze drie weken nodig om weer Lewis ut Glasgow te worden, om tijd thuis door te brengen en dingen met familie en vrienden te doen. Ik hoop dat iedereen dat begrijpt.”

Jutta Leerdam is zielsgelukkig in haar nieuwe relatie. De Nederlandse schaatsster heeft in het programma ‘College Tour’ gezegd dat ze op een ‘roze wolk zit’ en ‘smoorverliefd’ is op de Amerikaanse YouTuber en bokser Jake Paul.
“Ik ben heel verliefd. Ik heb het leuk met hem”, aldus Jutta over haar liefje Jake. Ze zegt dat haar vriend superlief en absoluut geen badboy is, en reageert daarmee op de roddels die over hem rondgaan. Er wordt gezegd dat de YouTuber zich schuldig zou hebben gemaakt aan seksueel misbruik. “Het zijn roddels”, zegt Jutta daarover.
De lovebrids maakten in april bekend een setje te zijn. Dat deden ze in een video waarin ze vertelden dat ze hun relatie eigenlijk geheim wilden houden. “Maar het nieuws lekte uit door paparazzi”, zo klonk het uit de mond van Jake.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 07/06 Bear Grylls
- 07/06 Iggy Azalea
- 08/06 Hayes Grier
- 08/06 Kanye West
- 09/06 Viktor Louka