Het verhaal van 'Star Wars: The Bad Batch' eindigt met derde seizoen

Nico De Greef-10 april 2023 om 14:01

Disney+ brengt in 2024 het derde en laatste seizoen van de animatieserie 'Star Wars: The Bad Batch' uit. Dat werd vandaag bekendgemaakt tijdens een panel op Star Wars Celebration.

Fans van de animatieserie hebben nog één groot avontuur te goed met de leden van Clone Force 99. Dat avontuur zal te zien zijn in een derde en tevens laatste seizoen dat in 2024 op de streamingdienst van Disney moet verschijnen.

Tijdens het panel kreeg het aanwezige publiek alvast een exclusief voorproefje te zien van de avonturen die de bijzondere clones te wachten staan. Zo onthullen de beelden onder meer dat, naast de leden van de Bad Batch, ook Emperor Palpatine, Captain Rex en de bounty hunter Fennec Shand allen terug te zien zullen zijn.

In het derde en laatste seizoen van 'The Bad Batch' proberen de overgebleven leden van Clone Force 99 Omega terug te winnen van de Empire nadat ze aan het eind van het vorige seizoen werd ontvoerd om deel te nemen aan de duistere experimenten van Palpatine.

Zien: Tom Waes schittert in nieuwe reeks 'Badgast'

Karen Luiken-25 november 2025 om 12:28

We krijgen er binnenkort een gloednieuwe fictiereeks bij: ‘Badgast’. Een spannende, tragikomische maar hartverwarmende serie met Tom Waes in de hoofdrol. En dít zijn de eerste beelden.

‘Badgast’ gaat over de gescheiden vader Vince en zijn tienerdochter Zoë, die voor het eerst sinds lange tijd samen op vakantie gaan naar het Nederlandse eiland Terschelling. De wat knullige Vince is een - op zijn minst gezegd niet zo succesvolle - gelukszoeker. Een onbeholpen vader die toch wil bewijzen dat hij de coole papa is, in de hoop de relatie met zijn dochter te herstellen. Maar dat is niet zo simpel op een plek waar de ‘eilanders’ toeristen steevast denigrerend ‘badgast’ noemen. Dat, en een hoop onderlinge problemen, geheimen en leugens, maken het Vince en Zoë heel moeilijk.

Tom Waes speelt de rol van vader Vince en de rol van dochter Zoë wordt vertolkt door Freya Van Campenhout. Andere castleden zijn Hannah van Lunteren, Anneke Blok, Ferdi Stofmeel, Werner Kolf, Jack Wouterse, Romijn Conen en Lotje van Lunteren.

‘Badgast’ is vanaf vrijdag 19 december volledig te zien via VRT MAX en vanaf zondagavond 4 januari ook elke zondag op VRT 1. In Nederland kunnen kijkers de serie zien via KRO-NCRV en NPO Start.

Vier internationale studenten ontdekken het Leuvense leven in 'Leuven Calling'

Chelsy Vanlerberghe-24 november 2025 om 14:34

Wat gebeurt er als je vier internationale studenten loslaat in dé studentenstad van België? Dat ontdek je in ‘Leuven Calling’, de nieuwe vijfdelige docureeks op VRT MAX.

De KU Leuven verwelkomt elk jaar duizenden buitenlandse studenten, en dit academiejaar zijn dat er meer dan 10.000. Vier van hen nemen ons mee tijdens hun eerste vijftig dagen in België en dat levert herkenbare, grappige en soms ontroerende momenten op.

We volgen Giorgia (22) uit Italië, die haar perfectionisme probeert los te laten; Alba (21) uit Spanje, een future engineer met een zwak voor Harry Potter-gebouwen; Dimitrije (22) uit de VS, die tussen pintjes en cantussen balanceert; en Anchala (21) uit Australië, die het Europese studentenleven wil proeven tot de laatste minuut.

Van fakbar tot aula: ‘Leuven Calling’ toont hoe het voelt om ver van huis een nieuw leven op te bouwen. ‘Leuven Calling’ is vanaf vandaag te streamen op VRT MAX.

Ontdek meer