Droevig nieuws voor de fans van de populaire en stomende Netflix-serie 'Sex/Life', want Netflix heeft immers aangekondigd dat er geen derde seizoen meer zal komen. Dat werd bekendgemaakt door het Amerikaanse magazine Deadline.

Volgens Netflix eindigt het tweede seizoen van de hitserie ‘Sex/Life’ met afgeronde verhaallijnen voor de belangrijkste personages. Ze zijn trots op het werk dat in de serie gekropen is, en op het grote succes da het geweest, maar toch zal het bij deze twee seizoenen blijven. Dat meldt het Amerikaanse Deadline.
Het eerste seizoen verscheen in 2021 en was een instant hit. Volgens Netflix keken er 67 miljoen huishoudens in de eerste vier weken ten minste twee minuten naar de serie. Het tweede seizoen is sinds begin maart te streamen via Netflix.

Zien: trailer van tweede seizoen 'House of the Dragons'
Goed nieuws voor fans van ‘House of the Dragons’. HBO heeft flink wat nieuwe informatie gedeeld over het tweede seizoen van de serie. Er komen nieuwe castleden bij, we weten (ongeveer) wanneer we het vervolg kunnen verwachten én er is een nieuwe trailer.
Laten we beginnen met de twee nieuwe castleden. Tom Taylor kruipt in de huid van Lord Cregan Stark, Clinton Liberty in die van Addam of Hull, Jamie Kenna gaat Ser Alfred Broome spelen, Kieran Brew wordt Hugh, Tom Bennett is verantwoordelijk voor de rol van Ulf en Vincent Regan wordt voor de serie getransformeerd tot Ser Rickard Thorne.
Eerder aangekondigde nieuwkomers zijn Abubakar Salim als Alyn van Hull, Gayle Rankin als Alys Rivers, Freddie Fox als Ser Gwayne Hightower en Simon Russell Beale als Ser Simon Strong.
Dan de releasedatum. Een precieze dag waarop de show verschijnt, is er nog niet. Maar HBO maakt wel bekend dat het tweede seizoen van ‘House of the Dragons’, dat uit acht afleveringen zal bestaan, in de zomer van 2024 naar het scherm komt. Wat je daarvan kunt verwachten? Dat zie je in onderstaande beelden!

Na een eerste seizoen van ‘Gen V’ is het volgend jaar weer tijd voor een nieuw seizoen van ‘The Boys’, de voorganger van de spin-off. Om fans daar alvast een klein beetje op voor te bereiden, wordt er nu een eerste trailer gedeeld.
In het vierde seizoen van ‘The Boys’ vechten Victoria Neuman en Homelander voor de macht van Oval Office. Butcher, die nog maar enkele maanden te leven heeft, is niet alleen Becca’s zoon kwijtgeraakt, maar ook zijn baan als leider van The Boys. Zijn team is zijn leugens beu, maar toch zullen ze een manier moeten vinden om samen te werken en de wereld te redden nu er meer op het spel staat dan ooit.
De hoofdrollen worden gespeeld door Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Colby Minifie, Claudia Doumit en Cameron Crovetti.
Het vierde seizoen van ‘The Boys’ komt in 2024 naar Amazon Prime.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 04/12 DJ Faisal Chatar
- 08/12 Céline Dept
- 08/12 Nicki Minaj
- 13/12 Taylor Swift
- 14/12 Martijn Spaepen