Tover jezelf om tot Barbie of Ken met deze filter

Maxine Decaluwé-06 april 2023 om 13:55- Foto:

Warner Bros.

Op 4 april dropte filmstudio Warner Bros. de trailer van de langverwachte ‘Barbie’-film. Daarnaast werden 24 posters van de sterrencast onthuld en die gingen meteen viraal. Vanaf nu kan je ook zélf op de trend hoppen en een gepersonaliseerde ‘Barbie’-poster ontwerpen!

Altijd al Barbie of Ken willen zijn? Dankzij de ‘Barbie Selfie Generator’ tover je jezelf in no time om tot een echt personage! Het enige wat je moet doen is een foto uploaden, de juiste grootte aanpassen en een kleurtje kiezen. Daarna creëert de generator in een oogwenk jouw persoonlijke ‘Barbie’-poster.

Over de verhaallijn van de film is nog niet veel bekend, maar we weten wel dat de cast overloopt van sterren als Dua Lipa, ‘Ugly Betty’-ster America Ferrera, ‘Bridgerton’-actrice Nicola Coughlan, ‘Elf’-acteur Will Ferrell, Hollywoodster Helen Mirren, komedie-actrice Kate McKinnon, Marvel-acteur Simu Liu en ‘Sex Education’-sterren Emma Mackey en Ncuti Gatwa.

Benieuwd hoe jij er als Barbie of Ken zou uitzien? Maak dan gebruik van de tool via deze link nu het nog kan!

Netflix deelt cryptisch bericht over nieuw seizoen 'Stranger Things'

Karen Luiken-01 februari 2025 om 08:33

Netflix heeft een cryptisch bericht gedeeld over het nieuwe seizoen van ‘Stranger Things’. Op een poster is het gezicht van Eleven te zien, met daarbij de tekst dat ze vermist wordt.

‘Vermiste tiener’, staat er bij de foto van Eleven. ‘Laatst gezien in een jas met capuchon, alleen lopend in de buurt van Hawkings High School op 13 juni 1986’. Ook de leeftijd, lengte en geboortedatum van Eleven, aka Jane Hopper, worden gedeeld.

Onderaan het vermissingsbericht staat een telefoonnummer dat daadwerkelijk in gebruik blijkt te zijn. Fans die het nummer bellen, krijgen de fictieve politie van Hawkins aan de lijn. Er wordt iets gezegd over een aardbeving waardoor Hawkins is afgesloten en verschillende mensen vermist zijn geraakt. Jane Hopper is er daar één van. “We vragen u dringend, als verantwoordelijke burger van Hawkins, om ons te helpen bij onze zoektocht om haar te vinden”, zo klinkt het.

Wat dit precies te betekenen heeft, weet niemand. Daar komen we waarschijnlijk pas achter als het nieuwe (en tevens laatste) seizoen op Netflix verschijnt. Dat gebeurt ergens dit jaar, maar een precieze releasedatum is er nog niet.

'Emily in Paris'-ster Lily Collins mama geworden

Karen Luiken-01 februari 2025 om 08:24

‘Emily in Paris’-ster Lily Collins is mama geworden. De actrice laat via Instagram weten dat zij en haar man Charlie McDowell een dochtertje hebben gekregen.

Het meisje heet Tove Jane McDowell en is via een draagmoeder ter wereld gekomen. “Welkom in onze wereld Tove Jane McDowell”, schrijft Lily bij een foto. “Woorden zullen nooit onze eindeloze dankbaarheid uitdrukken voor onze ongelooflijke draagmoeder en iedereen die ons heeft geholpen. We houden van je tot de maan en weer terug.”

Het is het eerste kindje voor Lily en Charlie, die in 2021 in het huwelijksbootje stapten. De twee hebben sinds 2019 een relatie.

Ontdek meer