Zien: Lady Gaga als Harley Quinn in 'Joker 2'

Karen Luiken-03 april 2023 om 14:59- Foto:

Reuters

De opnames voor het tweede deel van ‘Joker’ zijn in volle gang. Afgelopen weekend werd er gefilmd op de befaamde trap in New York en driemaal raden wie daar gespot werd? Lady Gaga!

In ‘Joker: Folie à Deux’, zoals de langverwachte film heet, komt Joker in contact met Harley Quinn. Dat personage werd voorheen gespeeld door Margot Robbie, maar in dit geval is het dus niemand minder dan Lady Gaga die voor de rol verantwoordelijk is. De zangeres zal niet alleen acterend te zien zijn, maar ook zingend en dansend. De tweede ‘Joker’-film wordt namelijk een musicalfilm.

De film komt in het najaar van 2024 uit op het witte doek.

Disney deelt nieuwe beelden van 'Alien: Earth'

Karen Luiken-18 juli 2025 om 14:22

Disney+ heeft de spannende tweede trailer onthuld van 'Alien: Earth'. De nieuwe dramaserie, gebaseerd op de veelgeprezen franchise, gaat op woensdag 13 augustus in première op Disney+

In het jaar 2120 wordt de aarde bestuurd door vijf bedrijven: Prodigy, Weyland-Yutani, Lynch, Dynamic en Threshold. In dit Corporate Tijdperk bestaan er naast mensen ook cyborgs (mensen met zowel biologische als kunstmatige onderdelen) en synthetics (mensachtige robots met kunstmatige intelligentie). Maar de situatie verandert wanneer de oprichter en CEO van Prodigy Corporation een nieuwe technologische ontwikkeling ontketent: hybriden (humanoïde robots met een menselijk bewustzijn).

Het eerste hybride prototype, genaamd Wendy, markeert een nieuwe dageraad in de race naar onsterfelijkheid. Nadat het ruimteschip van Weyland-Yutani op Prodigy City botst, stuiten Wendy en de andere hybriden op mysterieuze levensvormen die angstaanjagender zijn dan iemand zich ooit had kunnen voorstellen.

De cast bestaat uit Sydney Chandler, Timothy Olyphant, Alex Lawther, Samuel Blenkin, Babou Ceesay, Adrian Edmondson, David Rysdahl, Essie Davis,, Lily Newmark, Erana James, Adarsh Gourav, Jonathan Ajayi, Kit Young, Diêm Camille, Moe Bar-El en Sandra Yi Sencindiver.

‘Alien: Earth’ gaat op woensdag 13 augustus in première met de eerste twee afleveringen. Daarna volgt er wekelijks een nieuwe aflevering. Er komen er in het totaal acht.

Met dieren communiceren? Het kan in deze nieuwe animatiefilm

Karen Luiken-18 juli 2025 om 14:14

Disney en Pixar hebben de handen ineen gesloten voor een gloednieuwe animatiekomedie. De film heet ‘Hoppers’ en komt in maart uit in de bioscoop. Deze week is de officiële teaser verschenen.

In ‘Hoppers’ ontdekken wetenschappers hoe ze het menselijk bewustzijn kunnen ‘hoppen’ naar levensechte robotdieren, waardoor mensen als dieren met dieren kunnen communiceren. Dankzij deze technologie ontdekt Mabel geheimen in de dierenwereld die haar verbeelding te boven gaan.

“In ‘Hoppers’ beantwoorden we de vraag: ‘Wat als we de dierenwereld konden begrijpen en ermee konden communiceren?’” zegt regisseur Daniel Chong. “Ons hoofdpersonage, Mabel, ontdekt het dierenrijk als een dier, wat soms vreemd en vaak hilarisch is. Mabel gaat undercover in de dierenwereld en dat zorgt voor een wilde rollercoaster van een film, met alle emotie die je van een klassieke Pixar-film mag verwachten. Het wordt geweldig om dit in de bioscoop te zien – ik kan niet wachten tot iedereen het kan ontdekken.”

‘Hoppers’ verschijnt op 4 maart 2026 in de bioscoop.

Ontdek meer