CORE Festival dropt nieuwe namen

Karen Luiken-31 maart 2023 om 09:52

De organisatie van CORE Festival heeft vandaag een aantal nieuwe namen aan de line-up toegevoegd. Pusha T, Ravyn Lenae, DJ Seinfeld, Dan Shake en Hunee komen allemaal optreden in het weekend van 27 en 28 mei.

CORE Festival duurt twee dagen en vindt plaats in het Ossegempark in Brussel. Van de nieuw aangekondigde artiesten treden Pusha T, Ravyn Lenae, Hunee en D Seinfeld op zaterdag op. Zondag is het de beurt aan Dan Shake, die festivalgangers kunnen aanschouwen op de AltVerda stage.

Eerder werden voor de zaterdag al de artiesten Angèle, Charlotte Adigéry & Bolis Pupul, NxWorries (Anderson .Paak & Knxwledge), Pusha T, PinkPantheress, The Blessed Madonna, Masego, HAAi, Romy, Yussef Dayes, DOMi & JD Beck, Ravyn Lenae, Hunee, DJ Seinfeld en Eliza Rose aangekondigd.

Zondag treden Moderat, alt-J, Little Simz, Goldband, Channel Tres, Honey Dijon, Unknown Mortal Orchestra, KOKOROKO, JPEGMAFIA, Denis Sulta, Joy Orbison, Jayda G, Dan Shake, Olivia Dean en Sherelle een optreden.

Nog geen kaartje bemachtigd? Het kan nog!

Måneskin komt naar Rock Werchter

Karen Luiken-15 november 2023 om 07:20

Je hebt al heel veel redenen om uit te kijken naar de zomer. Rock Werchter heeft deze week niet één, maar twee nieuwe headliners bekendgemaakt. De meest recente: Måneskin.

Het optreden in 2022 is blijkbaar goed bevallen, want Måneskin keert komend jaar terug naar het podium van Rock Werchter. De Italiaanse band sluit op vrijdag 5 juli de main stage af.

Eerder deze week maakte de organisatie van het festival bekend dat Dua Lipa gestrikt is als headliner op zaterdag 6 juli. Zij sluit die dag de main stage af. Een dagje later, op zondag 7 juli, is die eer aan de Foo Fighters.

Kaartjes voor Rock Werchter gaan vanaf vrijdag 1 december om 10.00 uur in de verkoop.

Rock Werchter strikt Dua Lipa als headliner

Karen Luiken-13 november 2023 om 07:14

Dua Lipa komt volgend jaar naar ons land voor een optreden. De zangeres is gestrikt voor Rock Werchter, een festival dat plaatsvindt in het weekend van donderdag 4 tot en met maandag 7 juli.

De Britse artiest staat op zaterdag 6 juli op het podium. Ze sluit die dag de mainstage af. Eerder werd al bekend dat Foo Fighters de headliner van zondag 7 juli is. Andere namen worden later bekendgemaakt.

De ticketverkoop voor Rock Werchter start op vrijdag 1 december om 10.00 uur.

Ontdek meer