Nederlandse rapper Antoon krijgt eigen bioscoopfilm

Dieter Blarinckx-30 maart 2023 om 16:09

Goed nieuws voor de fans van de Nederlandse rapsensatie Antoon, want hij verovert binnenkort onze Belgische bioscopen met zijn eerste bioscoopfilm 'Antoon - Engel'.

De muzikale film 'Antoon - Engel' neemt je mee in het leven van deze jonge en zeer getalenteerde rapper en producer. Met nooit eerder vertoonde beelden zien we de eerste stappen in de muziekcarrière van Valentijn en vertellen de mensen die het dichtst bij hem staan, hoe het toen allemaal is begonnen.

'Antoon - Engel' zal op 22 en 23 april te zien zijn in de Vlaamse bioscopen van Kinepolis. Meer info kan je hier vinden.

Check hieronder alvast de trailer:

Na ‘Wicked: For Good’ wil Universal meer: komt er een spin-off?

Chelsy Vanlerberghe-26 november 2025 om 10:39

‘Wicked: For Good’ is nog maar net uit, of Universal denkt al hardop aan een vervolg. Logisch, want de film heeft gigantisch gescoord: één van de grootste openingsweekends van het jaar, tonnen hype op TikTok en fans die compleet obsessed zijn met Ariana Grande en Cynthia Erivo.

Universal ziet het succes én de fanbase, en dat maakt hen volgens chief marketing officer Michael Moses “bijna verantwoordelijk” om verder te bouwen aan het 'Wicked'-universum. Wat dat precies betekent? Niemand weet het nog. Maar er zouden “al dingen in beweging zijn”.

Ook Stephen Schwartz, de componist van de originele musical en mede-scenarist van de films, praat openlijk over nieuwe ideeën. Geen rechttoe-rechtaan 'Wicked 3', maar eerder iets naast of rond het verhaal van Elphaba en Glinda. “Dat hoofdstuk voelt afgerond", zegt hij tegen The Ankler. “Maar er zijn andere kanten van Oz die we kunnen verkennen.”

En eerlijk: de opties zijn eindeloos. Auteur Gregory Maguire heeft meerdere ‘Wicked Years’-boeken, Oz zelf telt nog 14 klassieke verhalen van L. Frank Baum, en fans staan sowieso klaar voor meer lore, meer drama en meer glitter.

Of Ariana Grande en Cynthia Erivo terugkeren? Officieel: geen idee. Onofficieel: Hollywood houdt nu eenmaal van herkenbare gezichten. Maar als het nieuwe project ergens anders in Oz speelt, kan Universal net zo goed voor een volledig nieuwe cast gaan.

Dit zijn de genomineerden van de MIA's

Karen Luiken-25 november 2025 om 06:38

De nominaties voor de MIA’s, de Music Industry Awards, zijn bekend voor dit jaar. De grootste kanshebber is Pommelien Thijs, die maar liefst negen keer is genomineerd.

Tijdens de uitreiking van de MIA’s, die plaatsvindt op woensdag 4 februari in de ING Arena in Brussel, worden er elf publieksprijzen en zes sectorprijen uitgedeeld. Per categorie zijn vijf kanshebbers geselecteerd.

Pommelien maakt kans in vijf publieks- en vier sectorprijzen. Na haar zijn Zwangere Guy en Dressed Like Boys de grootste kanshebbers met respectievelijk zeven en zes nominaties. Metejoor heeft er vijf op zijn naam staan en Soulwax volgt met vier nominaties. Andere kanshebbers zijn onder anderen Amelie Lens, Red Sebastian, Uwse, Black Flower, Mentissa, Nina Kortekaas, Emmy d’Arc en DJ Licious.

Stemmen voor de publieksprijzen kan vanaf nu tot en met zondag 7 december via de website www.mias.be.

Ontdek meer