Releasedatum 'Secret Invasion' gelekt: nieuwste Marvel crossover komt eraan!

Nezir Yikik-29 maart 2023 om 16:23- Foto:

Marvel Studios

De lanceringsdatum van Marvels nieuwste crossover-serie ‘Secret Invasion’, lijkt ineens niet meer zo secret te zijn. Een medewerker bij Disney+ zou de verborgen landingspagina per ongeluk al actief gezet hebben. Een blunder of eerder een doordachte zet van de streamingdienst om awareness te creëren?

Marvel Studios heeft het niet makkelijk om geheimen te bewaren. Nu maakt het moederbedrijf het hen nóg iets moeilijker. Maandag werd de website van Disney+ geüpdate met de releasedatum van de langverwachte crossover-serie ‘Secret Invasion’.

Het duurde niet lang voor de pagina opnieuw offline werd gehaald. Hoeveel superhelden Disney+ ook onder zijn vleugel heeft, ze lijken niet sneller te zijn dan oplettende fans. Normaal gezien zouden we de nieuwe crossover vanaf 21 juni 2023 kunnen streamen, of dat hopen we toch.

De cast bestaat uit terugkerende MCU-sterren waaronder: Samuel L. Jackson (Nick Fury), Ben Mendelsohn (Talos), Don Cheadle (War Machine) en Martin Freeman (Agent Ross). Daarnaast vinden ook enkele nieuwe gezichten hun weg naar het Marvel Cinematic Universe, zoals onder meer actrice Emilia Clarke (Daenerys Targaryen in Game of Thrones).

Marvel Studios baas Kevin Feige kondigde de serie in december 2020 al aan en liet weten dat het een significante invloed zou hebben op het MCU. De laatste update kregen we in september nog in de vorm van een trailer.

Vanaf deze datum kijk je naar 'Bridgerton' seizoen 4

Chelsy Vanlerberghe-13 oktober 2025 om 16:02

Fans van ‘Bridgerton’, het is weer zover: Netflix heeft eindelijk de releasedatum van seizoen 4 gedropt! De nieuwe afleveringen verschijnen in twee delen: deel 1 op 29 januari 2026 en deel 2 op 26 februari 2026.

Dit seizoen draait helemaal rond Benedict Bridgerton (Luke Thompson), de charmante en vrije geest van de familie. Terwijl zijn broers hun happily ever after al gevonden hebben, geniet hij nog volop van zijn vrijheid. Tot hij op een gemaskerd bal een mysterieuze vrouw in zilver ontmoet, die zijn wereld helemaal door elkaar schudt.

Taylor Swift brengt 6-delige docu én concertfilm naar Disney+

Chelsy Vanlerberghe-13 oktober 2025 om 15:47

Taylor Swift-fans, noteer 12 december in je agenda. De popster komt dan terug naar Disney+ met twee gloednieuwe projecten rond haar iconische Eras Tour: een zesdelige docuserie 'The End of an Era' en de concertfilm 'The Final Show'.

in 'The End of an Era' krijg je een unieke blik achter de schermen van de meest succesvolle tour ooit. De docuserie toont niet alleen hoe de show tot stand kwam, maar ook hoe Taylor, haar team en famous friends als Gracie Abrams, Sabrina Carpenter en Ed Sheeran het hele spektakel beleefden.

Daarnaast verschijnt op dezelfde dag 'The Eras Tour | The Final Show': het volledige concert van haar laatste show in Vancouver, inclusief nummers van 'The Tortured Poets Department', die pas later aan de tour werden toegevoegd.

De Eras Tour liep van maart 2023 tot december 2024 en verbrak zowat elk record: 149 shows, vijf continenten en meer dan 2 miljard dollar aan ticketverkoop. De tourfilm die in 2023 in de cinema verscheen, werd al de best verdienende concertfilm ooit, maar dit keer krijg je écht alles: de finale, de emoties, en het ultieme afscheid van een tijdperk.

Vanaf 12 december exclusief te streamen op Disney+. In de tussentijd kan je alvast luisteren naar haar nieuwste album 'The Life of a Showgirl', dat vorige week uitkwam en nu al alle streamingrecords breekt.

Ontdek meer