‘Thuis’ krijgt er binnenkort een nieuw gezicht bij. Acteur Aaron De Groeve maakt via social media bekend dat hij de cast vanaf half april vervoegt.
Aaron gaat Gaby spelen, een ambitieuze en sympathieke geneeskundestudent. “Ik ben enorm dankbaar dat ik de kans krijg om dit te doen en mij te bewijzen, zeker ook omdat ik nog niet veel acteerervaring heb”, schrijft de acteur op Instagram. “Ik word goed begeleid door de verschillende regisseurs en het productieteam dus dat helpt enorm op de die presteerdruk op mijn schouders te verlichten.”
Naast ‘Thuis’ is Aaron ook samen met Gloria Monserez te zien in ‘Liefdestips aan mezelf’ en in ‘Onderhuids’, een serie die half mei verschijnt.
YouTuber Dee van der Zeeuw trouwt volgend jaar nóg een keer
Waarom slechts één keer trouwen als je het ook twee keer kunt doen? Precies wat Dee van der Zeeuw en haar kersverse man Lars Gerbrands gedacht moeten hebben. De tortelduifjes die afgelopen vrijdag in het huwelijk traden, stappen volgend jaar nóg een keer in het huwelijksbootje.
Reden daarvan? Het koppel wil dolgraag in het buitenland trouwen, maar vanwege alle juridische zaken besloten ze elkaar eerst in Nederland eeuwige trouw te beloven. “Volgend jaar trouwen we in Italië met al onze vrienden”, legt Dee op social media uit. “Gewoon een goed excuus om iedereen te dwingen tot een weekend weg met ons, haha. Maar officieel trouwen in het buitenland kent het nodige gedoe dus besloten we dit jaar te trouwen voor de wet in Nederland.”
Afgelopen vrijdag vond hun eerste huwelijksfeest plaats, en dat was volgens Dee ‘alles waar ze van droomde en meer’. Je leest er hier meer over.
Het beste nieuws van de dag is gearriveerd. Regisseur Fede Álvarez heeft laten weten dat hij momenteel werkt aan een vervolg op de populaire film ‘Alien: Romulus’.
‘Alien: Romulus’ kwam vorig jaar uit en is een vervolg op de ‘Alien’-franchise, waarvan het eerste deel in 1979 verscheen. Het verhaal gaat over een groep jonge ruimtekolonisten die tijdens het verkennen van een verlaten ruimtestation oog in oog komt te staan met de meest angstaanjagende levensvorm in het universum.
Het is nog niet bekend waar het verhaal van het vervolg over gaat. Ook weten we niet of hoofdrolspelers uit ‘Alien: Romulus’ – Cailee Spaeny en David Jonsson – een comeback maken.
De opnames van de nieuwe film zouden dit najaar van start moeten gaan en de première wordt ergens in 2026 verwacht. Vóór die tijd komt er eerst nog een ander project uit de ‘Alien’-franchise; op woensdag 13 augustus wordt de dramaserie ‘Alien: Earth’ gereleased op Disney+.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 10/06 Jamie-Lee Six
- 12/06 Camille Dhont
- 14/06 Jesy Nelson
- 14/06 Donald Trump
- 15/06 Koen van Heest