'Thuis' verwelkomt Aaron De Groeve als Gaby

Karen Luiken-24 maart 2023 om 07:14

‘Thuis’ krijgt er binnenkort een nieuw gezicht bij. Acteur Aaron De Groeve maakt via social media bekend dat hij de cast vanaf half april vervoegt.

Aaron gaat Gaby spelen, een ambitieuze en sympathieke geneeskundestudent. “Ik ben enorm dankbaar dat ik de kans krijg om dit te doen en mij te bewijzen, zeker ook omdat ik nog niet veel acteerervaring heb”, schrijft de acteur op Instagram. “Ik word goed begeleid door de verschillende regisseurs en het productieteam dus dat helpt enorm op de die presteerdruk op mijn schouders te verlichten.”

Naast ‘Thuis’ is Aaron ook samen met Gloria Monserez te zien in ‘Liefdestips aan mezelf’ en in ‘Onderhuids’, een serie die half mei verschijnt.

Disney+ onthult officiële trailer 'Percy Jackson and the Olympians 2'

Karen Luiken-07 november 2025 om 12:54

Ongeveer een maand voordat het tweede seizoen van ‘Percy Jackson and the Olympians’ verschijnt, heeft Disney+ de officiële trailer van de reeks gedeeld. Je bekijkt de beelden hieronder.

Het tweede seizoen is gebaseerd op 'The Sea of Monsters', het tweede boek in de geliefde en bestverkochte reeks van Rick Riordan. Nadat de beschermende grens van Kamp Halfbloed is doorbroken, begint Percy Jackson aan een epische odyssee door De Zee van Monsters, op zoek naar zijn beste vriend Grover en het enige dat het kamp kan redden - het legendarische Gouden Vlies. Met hulp van Annabeth, Clarisse en zijn pas ontdekte cycloop-halfbroer Tyson, wordt Percy’s overleving cruciaal om Luke, de Titaan Kronos en hun dreigende plan om Kamp Halfbloed - en uiteindelijk Olympus - ten val te brengen, te stoppen.

In seizoen twee zien we opnieuw Walker Scobell, Leah Sava Jeffries, Aryan Simhadri, Charlie Bushnell, Dior Goodjohn en Daniel Diemer, samen met een sterrencast van terugkerende acteurs en gastacteurs waaronder Lin-Manuel Miranda, Jason Mantzoukas, Glynn Turman, Timothy Simons, Virginia Kull, Courtney B. Vance, Andra Day, Adam Copeland, Sandra Bernhard, Margaret Cho, Kristen Schaal, Tamara Smart, Rosemarie DeWitt en Toby Stephens.

Het tweede seizoen gaat op 10 december in première bij Disney+ met twee afleveringen. Daarna verschijnt er elke woensdag een nieuwe aflevering.

Dit zijn de meest inspirerende influencers van België

Karen Luiken-07 november 2025 om 12:05

Van Steffi Mercie tot Average Rob. Maar liefst veertien Belgische gezichten zijn gisteren in het Grand Casino in Knokke-Heist in de prijzen gevallen tijdens de tweede editie van de uitreiking van de Bisou Awards.

De Bisou Awards zijn bedoeld voor de meest inspirerende influencers in België. Er waren prijzen in veertien categorieën, waarvan ‘influencer van het jaar’ misschien wel de grootste was. Die prijs ging naar Steffi Mercie.

Average Rob won in de categorie ‘Industry award’ en Charlotte Wilmssen in ‘Wellbeing and Self Care’. Stien Edlund ging ervandoor met de prijs uit de categorie ‘Fitness and Sports’, terwijl Maureen Naudts en Jordy Arthur dat deden in de categorieën ‘Beauty and Make-up’ en ‘Craft and Creativity’.

De overige prijzen waren voor Kamielus (Travel and Adventure), Elias Verwilt (Entertainment), An-Katrien Casselman (Family and Relationships), A Lotte Love (Education), Louise Goedefroy (Food and Tasting), The Green Monki (Social impact), Juliet Bonhomme (Nature and Sustainability) en monsieuretmonsieur (Fashion and Style).

Ontdek meer