Het afscheid van ‘Stranger Things’ komt steeds dichterbij. Fans balen als een stekker, maar acteur Gaten Matarazzo ziet er ook de positieve kanten van in. Dat zegt hij tegen Jimmy Fallon in ‘The Tonight Show’.
Gaten Matarazzo voelt angst bij afscheid 'Stranger Things'
De 20-jarige Gaten, die Dustin speelt in de serie, kijkt uit naar de laatste verhaallijn, maar voelt tegelijkertijd ook veel angst. “Er is veel opwinding omdat je het verhaal wilt afronden en wilt zien hoe deze personages hun reis zullen beëindigen”, aldus de acteur. “Maar er is ook een diepe angst. Het avontuur is niet alleen geweldig geweest, het heeft me ook lange tijd werkzekerheid gegeven.”
Binnenkort zal hij op zoek moeten naar andere rollen. Of, zoals Gaten het zelf zegt: “Terug naar freelance.”
Taylor Swift dropt trailer voor 'The End of an Era' docuseries
Taylor Swift geeft haar fans een vroeg kerstcadeau: de teaser voor ‘The End of an Era’ staat online, en het ziet ernaar uit dat we alles te zien krijgen wat achter de schermen van ‘The Eras Tour’ gebeurde. Vanaf 12 december staat de zesdelige docuserie op Disney+, telkens met twee nieuwe afleveringen per week.
De reeks toont hoe Taylor haar grootste tour ooit bouwde, leefde en overleefde. Verwacht: persoonlijke momenten, creatieve chaos, kleine breakdowns, veel glitter én de mensen die mee het fenomeen creëerden. Denk aan Gracie Abrams, Sabrina Carpenter, Ed Sheeran, Florence Welch, Travis Kelce en Taylors volledige band en crew.
Maar er komt nog meer Swift-content die dag. Op 12 december dropt Disney+ ook ‘The Eras Tour | The Final Show’, de concertfilm van haar allerlaatste stop in Vancouver. De volledige The Tortured Poets Department-set zit er ook in, inclusief de nummers die pas na de albumrelease aan de tour werden toegevoegd.
Feestmaand? Swiftmaand! Check de trailer alvast hierondere.
Disney deelt eerste teaser van 'The Devil Wears Prada 2'
Bijna twintig jaar na het verschijnen van de populaire film ‘The Devil Wears Prada’ komt er nu een vervolg. Dat weten we al een tijdje, maar nu heeft Disney dan ook eindelijk een eerste trailer gedeeld.
In ‘The Devil Wears Prada 2’ keren de personages Miranda, Andy, Emily en Nigel weer terug naar de modieuze straten van New York City en de strakke kantoren van Runway Magazine. De hoofdrollen worden net als in het origineel gespeeld door Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt en Stanley Tucci. Acteurs Tracie Thoms en Tibor Feldman maken een comeback in hun rollen als Lily en Irv.
Maar naast de bekende gezichten is er in het vervolg ook plek voor een reeks nieuwe personages, die gespeeld worden door Kenneth Branagh, Simone Ashley, Justin Theroux, Lucy Liu, Patrick Brammall, Caleb Hearon, Helen J. Shen, Pauline Chalamet, B.J. Novak en Conrad Ricamora.
‘The Devil Wears Prada 2’ is vanaf 29 april 2026 te zien op het witte doek.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Carly Rae Jepsen