'Love Island'-winnaars Mert en Joan uit elkaar

Karen Luiken-14 september 2021 om 05:08

De liefde tussen ‘Love Island’-winnaars Joan en Mert is over. De twee hebben na meerdere pieken en dalen hun relatie beëindigd. Dat laten ze weten via Instagram.

Joan en Mert leerden elkaar vorig jaar kennen tijdens ‘Love Island’. Ze werden verliefd, kregen een relatie en wisten de show zelfs te winnen. Hoewel hun romance niet altijd over rozen is gegaan, overwon hun liefde lange tijd de verschillen die ze hadden. Tot nu.

“Bij deze willen Mert en ik laten weten dat wij helaas een punt achter onze relatie hebben gezet”, aldus Joan op social media. “Het is even een verdrietige en moeilijke tijd maar wij hebben er vrede mee. Gelukkig hebben wij geen ruzie of iets raars, maar het werkte gewoon simpelweg niet.” Ze bedankt Mert voor de mooie tijd die ze samen hebben gehad. “Ik hoop dat je een mooie toekomst tegemoet gaat en weer verder gaat met jouw eigen dingen in jouw leven.
Natuurlijk zit je in mijn hart, maar het is tijd om los te laten.”

Mert plaatst iets soortgelijks op Instagram en zegt: “Wij hebben beide de keuze gemaakt om uit elkaar te gaan en elkaar los te laten. We hebben dit samen op een hele volwassen manier uitgepraat en dat vind ik fijn.”

Zwangerschap zit negende album Rihanna niet in de weg

Karen Luiken-07 mei 2025 om 15:26

De nieuwe zwangerschap van Rihanna – de zangeres is zwanger van haar derde kindje – betekent gelukkig niet dat er geen nieuw album komt. In een gesprek met Entertainment Tonight heeft ze een interessante update over haar negende plaat gedeeld.

Rihanna verscheen deze week met een babybuik op de rode loper van het Met Gala. Ze kondigde daarmee aan opnieuw moeder te worden, maar gaf daarnaast ook een fijne heads up over haar aankomende album. Toen ze de vraag kreeg of haar nieuwe zwangerschap betekende dat er geen negende plaat zou komen, zei ze vol overtuiging: “Neeeee!”

Ze belooft haar fans dat haar nieuwe album geen vertraging oploopt; alles verloopt nog steeds volgens plan. Het enige wat misschien wat later komt dan verwacht, zijn volgens Rihanna ‘misschien een paar video’s’. “Maar ik kan nog steeds zingen”, aldus de artiest.

Nieuwe film 'Heysel 85' brengt voetbaltragedie van 1985 naar het grote scherm

Chelsy Vanlerberghe-07 mei 2025 om 14:33

Er komt een film over een van de zwartste momenten in de voetbalgeschiedenis. ‘Heysel 85’ brengt de tragedie van het Heizeldrama naar het grote scherm. De opnames zijn net afgerond en de film verschijnt in het najaar van 2026 in de Belgische bioscopen.

Op 29 mei 1985 liep een voetbalmatch in Brussel compleet uit de hand. Tijdens de finale van de Europacup I tussen Liverpool en Juventus braken er rellen uit in het Heyselstadion. Supporters bestormden elkaar, er ontstond paniek, en een muur stortte in. Het gevolg: 39 doden en honderden gewonden.

De nieuwe film ‘Heysel 85’ brengt die tragische avond van 29 mei 1985 voor het eerst naar het grote scherm. Regisseur Teodora Ana Mihai (‘La Civil’) koos voor een fictief verhaal dat zich afspeelt tegen de achtergrond van de ramp. We volgen Marie (Violet Braeckman), dochter van de burgemeester van Brussel én zijn persattaché, en Luca Rossi (Matteo Simoni), een journalist met Italiaanse roots. Terwijl de situatie in het stadion ontspoort, raken ze verstrikt in hun plicht, emoties en de harde realiteit die zich voor hun ogen afspeelt.

Ontdek meer