TAGMAG

K3 kondigt eerste shows met nieuwe lid aan!

Dieter Blarinckx-13 september 2021 om 17:24

Afgelopen weekend startte de zoektocht naar een waardige opvolger/opvolgster van Klaasje, die onlangs besloot om K3 te verlaten. En hoewel we nog wel enkele afleveringen te gaan hebben, heeft K3 wel al de nieuwe shows bekendgemaakt, mét het nieuwe lid! De ticketverkoop voor deze nieuwe show met de toepasselijke titel: ‘Kom Erbij’ start morgen.

“Het is voor ons op dit moment een emotionele rollercoaster. We touren nog tot eind oktober met Klaasje door Nederland met de afscheidsshow en ondertussen zijn we volop bezig met ‘K2 zoekt K3’.,Het is voor ons een gek gevoel om nog niet te weten met wie we juist het podium zullen delen tijdens de ‘Kom Erbij Tour’, maar we zijn er gerust in dat Vlaanderen en Nederland hem of haar in de armen zullen sluiten zoals ze dat 6 jaar geleden ook met ons hebben gedaan,” klinkt het bij Hanne & Marthe aan Het Laatste Nieuws.

De ticketverkoop start dinsdagvoormiddag om 10u via de website van Studio 100!

'10 Things I Hate About You' wordt een Broadway-musical

Chelsy Vanlerberghe-29 april 2025 om 08:53

Bijna dertig jaar na de release wordt '10 Things I Hate About You' omgetoverd tot een Broadway-musical. En dat onder leiding van twee opvallende namen: Lena Dunham en Carly Rae Jepsen slaan de handen in elkaar om de cultklassieker naar het podium te brengen.

Dunham, vooral bekend als de bedenker van de HBO-serie 'Girls', schrijft samen met toneelschrijfster Jessica Huang het script. Voor de muziek zorgt popicoon Carly Rae Jepsen ('Call Me Maybe', 'Run Away With Me'), die eerder al op Broadway stond in 'Cinderella'. Nu schrijft ze voor het eerst zelf mee aan een volledige musicalscore, samen met producer Ethan Gruska.

Voor wie het even kwijt is: '10 Things I Hate About You' is gebaseerd op Shakespeare’s 'The Taming of the Shrew', en volgt de Stratford-zussen die in het Seattle van de jaren '90 worstelen met strenge datingregels en dramatische high school romances. De film lanceerde in 1999 de carrières van Heath Ledger, Julia Stiles en Joseph Gordon-Levitt en groeide uit tot een absolute tienerklassieker.

Wanneer de musical precies in première gaat, is nog niet bekend.

Nieuw talent spotten? Gratis festival Vuurdoop 2025 komt eraan

Chelsy Vanlerberghe-28 april 2025 om 15:28

Op 30 april wordt Hasselt weer in vuur en vlam gezet, want Vuurdoop is terug! Het gratis ontdekkingsfestival van PXL-Music strijkt neer in de Bootstraat en geeft afstuderende muzikanten een podium om hun eigen project aan de wereld te laten zien.

De line-up is alvast veelbelovend. Kaat Van Stralen, die dit jaar nog De Nieuwe Lichting won, brengt een strakke mix van punk en spoken word. The Yummy Mouths trekken de kaart van de A-pop-calypse met hun nieuwe album, terwijl Divided stevige vibes serveert tussen post-rock, hardcore en sludge-metal. Meer zin in melancholie? Dan zit je goed bij Luca van Cruchten en zijn band Gos Rosling, die je meenemen in hun folky indie pop. Ook Gone Icon gooit iets totaal anders op tafel: een combo van akoestische instrumenten, elektronische invloeden en een snuifje 2YK-nostalgie.

Daarnaast komen ook fans van elektronische beats, psychedelica en experimentele jazz ruimschoots aan hun trekken.

Vuurdoop wordt georganiseerd door tweedejaars muziekmanagement en muziektechniek van PXL-Music, die zo hun eerste echte praktijkervaring opdoen. Naast livemuziek wordt de Bootstraat die dag ook een hotspot voor netwerken, inspirerende talks en creatieve samenwerkingen.

Afspraak op 30 april vanaf 15u30 in en rond Bootstraat, Hasselt. Toegang is helemaal gratis.

Ontdek meer