Shazamily herenigd in ‘Shazam! Fury of the Gods’

Nezir Yikik-14 maart 2023 om 18:00- Foto:

Warner Bros.

Tijd om je cape opnieuw tevoorschijn te halen voor het vervolg op de superheldenfilm ‘Shazam!’. De film die gebaseerd is op het gelijknamige stripboekpersonage van DC Comics.

Vier jaar nadat de eerste film op het witte doek verscheen, is het ein-de-lijk tijd voor het langverwachte vervolg. In de eerste film (2019) werd de wereld van Billy Batson volledig op z’n kop gezet, toen hij op een mysterieuze wijze in een grot belandde. Niet geheel toevallig, want daar ontmoette hij de vorige Shazam. Een oude tovenaar die noodgedwongen op zoek was naar een nobele opvolger en van wie hij zijn superkrachten erfde.

‘Shazam! Fury of the Gods’ volgt opnieuw het leven van Billy en zijn pleegbroers en -zussen. Nu ook zij over Goddelijke krachten beschikken, moeten ze de balans weten te vinden tussen een turbulent tienerleven en dat van een volwassen superheld.

Wanneer de aarde bedreigd wordt door een drietal wraakzuchtige goden - die vastberaden zijn om hun verloren magie terug te winnen -, wordt de Shazamily meegesleept in een heldhaftige strijd om het lot van de wereld te redden.

Lukt het hen om de goddelijke dreiging te verslaan? Bereid je voor op een onverschrokken avontuur vol actie en spanning zoals je nooit eerder hebt gezien!

'Shazam! Fury of the Gods' is vanaf morgen 15 maart te zien in de bioscoop!

Disney+ brengt 'The Amateur' naar je digitale scherm

Karen Luiken-10 juli 2025 om 14:51

Hou je van spannende thrillers? Dan ga je het vast heel leuk vinden dat je over een week een gloednieuwe parel op Disney+ kunt vinden. De streamingsdienst maakt ‘The Amateur’ beschikbaar voor abonnees.

‘The Amateur’ vertelt het meeslepende verhaal van CIA-codekraker Charlie Heller, die zijn intellect inzet in een nietsontziende zoektocht naar gerechtigheid nadat zijn vrouw omkomt bij een terroristische aanslag. Onder de tactische begeleiding van de doorgewinterde CIA-agent Henderson groeit Heller uit van analist tot wreker.

De hoofdrollen worden gespeeld door Rami Malek en Laurence Fishburne. Andere rollen zijn weggelegd voor Rachel Brosnahan, Jon Bernthal en Caitriona Balfe.

‘The Amateur’ is vanaf 17 juli te zien bij Disney+.

Nieuwe castleden toegevoegd aan 'The Devil Wears Prada 2'

Karen Luiken-09 juli 2025 om 05:06

De cast van het langverwachte vervolg op ‘The Devil Wears Prada’ krijgt er heel wat nieuwe gezichten bij. Variety meldt dat onder anderen Lucy Liu, Justin Theroux. B.J. Novak en Pauline Chalamet zich bij de cast voegen.

Dat doen ze samen met Helen J. Shen, Conrad Ricamora en Caleb Hearon, die allemaal nieuwe personages zullen spelen. Twee bekende gezichten, Tracie Thoms (die Lily speelde in het origineel) en Tibor Feldman (die Irv Ravitz speelde) maken allebei een comeback.

Ze vergezellen stuk voor stuk de hoofdpersonen Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt en Stanley Tucci, die ook allemaal in de eerste ‘The Devil Wears Prada’-film uit 2006 te zien waren.

Hoewel er nog geen precieze details bekend zijn over het vervolg, zou het verhaal dit keer draaien om het personage Miranda Priestly, die nog steeds in de uitgeverijwereld werkt en het aan de stok krijgt met haar voormalige assistente Emily Charlton.

De release staat gepland voor mei 2026. De productie is al van start gegaan.

Ontdek meer