Anouk Matton verklapt pikant detail over 'The Masked Singer'

Karen Luiken-10 maart 2023 om 07:46

Anouk Matton heeft een pikante onthulling gedaan over ‘The Masked Singer’. De dj, die kijkers van het programma misschien beter kennen als Vlinder, vertelt in ‘De Tafel van Vier’ dat niet zij in het pak zat in de voorfilmpjes van de show, maar iemand anders.

Fans hebben de voorfilmpjes van ‘The Masked Singer’ ongetwijfeld voorbij zien komen. Verschillende sterren die zich in allerlei fleurige, kleurrijke en schattige pakken hadden gehuld, komen daarin voorbij en stellen zich voor. Althans, we dachten dat het de sterren waren die erin zaten. Anouk Matton zegt nu dat de vork heel anders in de steel zit.

In een gesprek met Gert Verhulst krijgt de dj de vraag of zij zelf in het pak zat in het voorstelfilmpje van Vlinder. Anouk twijfelt even, maar zegt dan: “Ik weet niet of ik dat mag zeggen. Maar inderdaad: dat is iemand anders.” Volgens haar kun je op dat vlak dus niet raden wie er in het pak zit. "Het zijn de tips die tellen."

EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:55

Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.

Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.

Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.

'Big Brother'-ster Liese mama geworden

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:48

Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.

De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.

Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.

Ontdek meer