Droevig nieuws uit de online wereld want een waar icoon is niet meer. De wereldberoemde kip Monique is helaas overleden. Dat werd zopas bevestigd via instagram.
De Franse kip vergaarde naam en faam door haar zotte avonturen samen met haar baasje. Denk maar aan surfen, de wereld afreizen, 130 dagen overleven op een boot, Monique deed het allemaal. Maar waar de kip écht bekend om stond? De wereldreis die ze samen met haar baasje maakte op een zeilboot. En dat werd allemaal gedocumenteerd op sociale media. Zo vergaarde kip Monique in een mum van tijd honderdduizenden fans van over de hele wereld.
Kip Monique bracht na haar avontuur nog een boek uit en verscheen in verschillende shows. Monique overleed vorige week op 9-jarige leeftijd.
Rust zacht, Monique.
Vapen en roken op terras vanaf 1 januari 2027 verboden
Het is vanaf 1 januari 2027 niet langer toegestaan om te vapen en roken op terrassen. Publieke rookkamers verdwijnen vanaf die datum. Dat heeft de federale regering besloten.
Met publieke rookkamers wordt gedoeld op rookruimtes op bijvoorbeeld luchthavens of in horeca, maar ook op plekken zoals sigarenclubs of shishabars.
Het besluit komt niet als een verrassing. Er waren al plannen om het rookverbod vanaf 1 januari 2026 te laten gelden, maar dat is nu met een jaartje uitgesteld zodat iedereen meer tijd heeft om alles te realiseren.
Horeca Vlaanderen is niet blij met de beslissing en blijft zich volgens HLN verzetten tegen het verbod.
Na een klopjacht hebben autoriteiten vrijdag een verdachte gearresteerd voor de moord op Charlie Kirk. Het gaat om een 22-jarige man uit Utah. Dat meldt CNN.
Een familielid van de verdachte zou donderdagavond contact op hebben genomen met een vriend van de familie, die vervolgens contact opnam met de autoriteiten. De verdachte ‘zou hebben opgebiecht of gesuggereerd dat hij het incident had gepleegd’. Ook zou de verdachte volgens een familielid al vóór de schietpartij negatief over Charlie Kirk hebben gesproken.
Rechercheurs hebben inmiddels het geweer gevonden waar de daad mee gepleegd zou zijn. Bij het wapen lagen hulzen met daar teksten in gegraveerd zoals ‘Hé fascist, catch!’.
De rechts-conservatieve activist Charlie Kirk werd woensdag tijdens een debat op de Utah Valley University in zijn nek geschoten. Hij overleed niet veel later aan zijn verwondingen. Zijn vrouw en kinderen waren, net als zo’n 3.000 andere bezoekers, aanwezig bij het evenement. De verdachte ging er na zijn daad vandoor.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 19/09 Jimmy Fallon
- 25/09 Will Smith
- 27/09 Lil Wayne
- 27/09 Anna Camp
- 27/09 Jenna Ortega