Oh no: Justin Bieber annuleert volledige wereldtournee

Dieter Blarinckx-28 februari 2023 om 21:55- Foto:

Bauer Griffin via Reuters

Bad news voor de fans van Justin Bieber, want zijn geplande wereldtournee gaat niet meer door. Dat wil dus ook zeggen dat het concert in het Sportpaleis niet meer zal doorgaan. Dat werd zopas bekendgemaakt.

De 28-jarige Biebs had zijn geplande tournee al even on hold gezet. Hij kampt immers met wat gezondheidsproblemen en wou geen risico nemen. Maar nu is dus de ganse boel geannuleerd. Dat wil helaas ook zeggen dat hij niet in het Antwerpse Sportpaleis zal stoppen. Een officiële verklaring waarom de zanger net die keuze gemaakt heeft, werd niet gedeeld. Verschillende bronnen beweren wel dat Bieber kampt met het syndroom van Ramsay Hunt, waarbij de helft van zijn gezicht verlamd is. Maar dat werd dus niet 100% bevestigd.

De ticketservice Ticketmaster heeft ondertussen ook al bekendgemaakt dat tickethouders hun geld terug zullen krijgen. Zij zullen persoonlijk gecontacteerd worden via mail.

YUNGBLUD geeft dit jaar show in België

Karen Luiken-08 mei 2025 om 06:05

YUNGBLUD geeft nog dit jaar een show in ons land. Via social media kondigt hij allerlei tourdata in zowel Noord-Amerika als Europa aan en begin oktober maakt de artiest een muzikale pitstop in België.

De tour staat in het teken van het album ‘Idols’, dat YUNGBLUD in juni uitbrengt. De reeks shows wordt op 23 augustus afgetrapt in Noord-Amerika en komt onder meer langs Los Angeles, San Diego, Dallas, Washington, Detroit, Chicago, New York, Boston en Toronto.

Vanaf begin oktober is YUNGBLUD wat dichterbij huis te vinden. Hij begint zijn Europese deel van de tour op 4 oktober in Amsterdam en staat een dag later in Brussel. Daarna bezoekt hij nog steden als Düsseldorf, Parijs, Madrid, München, Praag, Berlijn, Kopenhagen, Stockhol, en Hamburg.

Kaartjes voor de tour gaan vanaf 16 mei in de verkoop.

Zwangerschap zit negende album Rihanna niet in de weg

Karen Luiken-07 mei 2025 om 15:26

De nieuwe zwangerschap van Rihanna – de zangeres is zwanger van haar derde kindje – betekent gelukkig niet dat er geen nieuw album komt. In een gesprek met Entertainment Tonight heeft ze een interessante update over haar negende plaat gedeeld.

Rihanna verscheen deze week met een babybuik op de rode loper van het Met Gala. Ze kondigde daarmee aan opnieuw moeder te worden, maar gaf daarnaast ook een fijne heads up over haar aankomende album. Toen ze de vraag kreeg of haar nieuwe zwangerschap betekende dat er geen negende plaat zou komen, zei ze vol overtuiging: “Neeeee!”

Ze belooft haar fans dat haar nieuwe album geen vertraging oploopt; alles verloopt nog steeds volgens plan. Het enige wat misschien wat later komt dan verwacht, zijn volgens Rihanna ‘misschien een paar video’s’. “Maar ik kan nog steeds zingen”, aldus de artiest.

Ontdek meer