Menstruatiecups razend populair door 'The Last Of Us'

Karen Luiken-28 februari 2023 om 07:30

De menstruatiecup is plotseling een stuk populairder in de Verenigde Staten dankzij een aflevering van ‘The Last Of Us’. Daarin is te zien hoe Ellie, het hoofdpersonage dat gespeeld wordt door Bella Ramsey, een menstruatiecup krijgt na een lange reis.

In eerste instantie lijkt Ellie een beetje door de war als ze de cup krijgt. Ze heeft het ding nog nooit gezien en weet dan ook niet wat ze ermee moet. Maar als ze eenmaal door heeft wat het is, begint ze te lachen.

De scène heeft volgens TMZ voor enthousiasme gezorgd bij fans. De entertainmentwebsite zegt dat verschillende Amerikaanse bedrijven die menstruatiecups verkopen, plots een flinke omzetstijging zien sinds de aflevering van ‘The Last Of Us’.

Een woordvoerder van het bedrijf The Flex Co. zegt dat het om een stijging van 400 procent gaat, en is blij dat de serie meehelpt aan het wegnemen van het stigma op ongesteldheid.

Millie Bobby Brown verandert officieel haar naam

Simon Smetryns-02 december 2025 om 20:46

Millie Bobby Brown heeft haar wettelijke naam officieel laten aanpassen naar Millie Bonnie Bongiovi. In een interview met YouTube-kanaal VT, samen met ‘Stranger Things’-collega Noah Schnapp, vroeg hij naar haar volledige naam en noemde hij haar per ongeluk 'Millie Bonnie Brown'. Daarop verbeterde ze hem meteen: het is niet alleen Bonnie in plaats van Bobby, maar ook zonder Brown: “het is gewoon Millie Bonnie Bongiovi”. Ze grapte erbij dat je haar naam ook kan afkorten tot 'Millie Bon Bon'.

De 21-jarige actrice trouwde vorig jaar met Jake Bongiovi, de 23-jarige zoon van zanger Jon Bon Jovi, en nam nu dus officieel zijn familienaam over. Het koppel liet eerder via Instagram weten dat ze deze zomer een dochtertje hebben geadopteerd.

Jongens en body image: waarom we het er nooit over hebben

Simon Smetryns-02 december 2025 om 17:53

Veel jonge mannen doen alsof ze chill zijn over hun lichaam, maar ondertussen vergelijken ze zichzelf kapot in de spiegel, op TikTok en in de kleedkamer. Je ziet overal ripped gymbodies, brede schouders, volle haardos, grote handen, grote… ego’s. Dan lijkt het alsof dat de standaard is.

Jongens maken daar vaak 'grapjes' over (“ik ben maar 1m75 hoor”, “kijk mijn dad bod”), maar die grap is meestal gewoon verstopte onzekerheid. Over lengte, spieren, buikje, haaruitval, lichaamsbeharing of hun penis: allemaal topics waar keihard over gelachen wordt, zolang het maar niet serieus wordt.

Het probleem? Veel mannen hebben nooit geleerd om écht over hun lichaam te praten zonder uitgelachen te worden. Terwijl het net deugd kan doen om te horen dat je niet de enige bent die zich klein voelt naast die ene gymbro.

Onthoud: niemand ziet eruit als een filter in real life, en niemand checkt jouw 'fouten' zo hard als jijzelf. En eerlijk: iemand die goed in z’n vel zit en respectvol is, blijft 100 keer aantrekkelijker dan iemand met een sixpack en nul emotionele intelligentie.

Ontdek meer