Makers 'Dark' bezig met nieuwe horrorreeks

Karen Luiken-24 februari 2023 om 07:38

Baran bo Odar en Jantje Friese, de Duitse makers van de populaire series ‘Dark’ en ‘1899’, werken aan een nieuwe horrorreeks. The Hollywood Reporter meldt dat het gaat om ‘Something is Killing the Children’, een seriebewerking van een populaire strip.

Het duo Baran en Jantje gaat de reeks schrijven en producen zodra het project groen licht krijgt. Het verhaal uit de strip gaat over een stad die wordt geplaagd door monsters die zich focussen op kinderen. Een tiener, een vrouw, vertelt daarbij verhalen die geen enkele volwassene gelooft. Zij zou over krachten beschikken die de monsters kunnen verslaan.

De stripreeks ‘Something is Killing the Children’ is een groot succes. Het wordt omschreven als een van de grootste titels die niet door DC of Marvel is uitgegeven.

EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:55

Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.

Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.

Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.

'Big Brother'-ster Liese mama geworden

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:48

Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.

De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.

Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.

Ontdek meer