Niet voor mensen met hoogtevrees: film 'Fall' komt naar Netflix

Karen Luiken-22 februari 2023 om 17:10

De populaire film 'Fall' komt binnenkort naar Netflix. Het pareltje, dat in augustus in de bioscoop verscheen, ging hartstikke viral op TikTok. Maar let wel: we raden 'm niet aan voor mensen met hoogtevrees!

‘Fall’ gaat over Becky en Hunter die regelmatig hun grenzen verleggen om hun eigen angsten te overwinnen. Ze beklimmen torenhoge gebouwen en besluiten voor een nieuw avontuur voor een verlaten radiotoren van zeshonderd meter te gaan. Dat gaat goed, totdat ze helemaal bovenaan het gevaarte zijn. De twee komen vast te zitten en dat neemt de nodige spanningen met zich mee.

De film kwam in augustus uit in de bioscoop en bracht sindsdien 20 miljoen dollar in het laatje. Vanaf 1 maart is-ie te zien op Netflix.

Deze films en series verschijnen in december op Netflix

Karen Luiken-21 november 2025 om 10:26

Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In december kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.

Series

  • My Next Guest with David Letterman and Adam Sandler – 1 december
  • The Abandons – 4 december
  • Man vs. Baby – 11 december
  • Emily in Paris (seizoen 5) – 18 december
  • Stranger Things (seizoen 5, deel 2) – 26 december

Films

  • Troll 2 – 1 december
  • My Secret Santa – 3 december
  • Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery – 12 december
  • The Great Flood – 19 december
  • Goodbye June – 24 december

Comedy special

  • Matt Rife: Unwrapped – A Christmas Crowd Work Special – 2 december
  • Ricky Gervais: Mortality – 30 december

Live events

  • Jake Paul vs. Anthony Joshua – 20 december
  • Christmas Gameday: Lions vs. Vikings – 25 december
  • Christmas Gameday: Cowboy vs. Commanders – 25 december

Kids & familie

  • CoComelon Lane (seizoen 6) – 1 december
  • Elmo and Mark Rober’s Merry Giftmas – 8 december

Twee spin-offs 'Game of Thrones' krijgen nieuw seizoen

Karen Luiken-21 november 2025 om 10:21

Fans van ‘Game of Thrones’ hoeven voorlopig niet bang te zijn dat ze zonder serie komen te zitten. HBO heeft niet één maar twee spin-offs van de populaire reeks verlengd met een nieuw seizoen. Het gaat om ‘House of the Dragon’ en ‘A Knight of the Seven Kingdoms'.

Bij ‘House of the Dragon’ gaat het alweer om het vierde seizoen. Het derde moet nog verschijnen en dat zal in de zomer van 2026 gebeuren. Het vervolg daarvan gaat volgens HBO in 2028 in première.

De andere serie ‘A Knight of the Seven Kingdoms’, is nog helemaal niet verschenen. Het eerste seizoen is vanaf 19 januari te zien, en toch is er dus nú al een vervolg aangekondigd. Het tweede seizoen mogen we in 2027 verwachten.

"Wij zijn heel blij dat we de komende drie jaar nieuwe seizoenen van deze twee series kunnen brengen aan de fans van het ‘Game of Thrones’-universum", zegt Francesca Orsi, hoofd van HBO Drama Series and Films.

Ontdek meer