De tijd dat ‘Big Brother’ honderd dagen duurde is voorbij. Vorig jaar liep het seizoen na 86 dagen ten einde en ook dit jaar zal het programma niet meer dan 12 weken duren. Op zaterdag 1 april vindt de finale plaats.
De bewoners betraden het huis dit keer op 6 januari. Ze begonnen toen met een prijzenpot van 100.000 euro, maar die is inmiddels flink geslonken. Op het moment van schrijven staat de teller op ruim 66.500 euro. Wie dat bedrag mee naar huis mag nemen, wordt op zaterdag 1 april bekend tijdens de laatste liveshow van dit seizoen.
Deelnemers die in ieder geval geen kans meer maken, zijn Judy, Chelsea, Ilse, Danny, Jacqueline en Chayron. Zij hebben wegens te weinig stemmen de show moeten verlaten.
Lewis Capaldi belooft nog veel meer nieuwe muziek
© Joel Hoylaerts
De comeback van Lewis Capaldi blijft niet alleen bij zijn liedje ‘Survive’, dat hij vorige week uitbracht. In een interview met ‘Good Morning America’ heeft de zanger verklapt dat hij bezig is met nog veel meer nieuwe muziek.
“Ik weet nog niet of er een album komt, maar ik maak ergens dit jaar een EP. En misschien volgt er volgend jaar dan een album”, aldus Lewis, daaraan toevoegend dat zijn eerstvolgende single later deze zomer verschijnt. “En daarna nog een nummer, en daarna nog een. Tot ik sterf.”
Het zijn veelbelovende woorden van Lewis, die een paar jaar van de radar was nadat hij in 2023 aankondigde een pauze te houden omdat hij steeds meer Gilles de la Tourette-klachten kreeg, zowel fysiek als mentaal. Vorige week bracht hij zijn eerste nieuwe single uit én verscheen hij voor het eerst in een lange tijd weer op het podium tijdens het Britse festival Glastonbury.
Netflix gooit nieuwe Zuid-Koreaanse datingshow online
Wie dacht alle datingshows inmiddels wel te hebben gehad, heeft het mis. Vraag ons niet hoe Netflix het doet, maar de streamingsdienst heeft wéér een nieuw concept uit de hoed weten te toveren. De Zuid-Koreaanse show ‘Better Late Than Never’ is vanaf nu te zien.
In ‘Better Late Than Never’ gaat het een keertje niet om de meest begeerde vrijgezellen die op zoek gaan naar een nieuwe lover, maar juist om de ‘forever singles’. Oftewel: mensen die nog nooit hebben gedate en dus zero ervaring hebben op het gebied van liefde. Ze zijn nu eindelijk klaar om de datingwereld te betreden en krijgen advies van experts op het gebied van stijl, gezondheid en zelfvertrouwen. Hoe gaan ze om met obstakels op weg naar de liefde? Daar geeft deze datingshow een antwoord op.
De eerste drie afleveringen zijn nu op Netflix te zien, de volgende drie verschijnen op 15 juli, de twee daarna op 22 juli en de laatste twee kun je vanaf 29 juli bekijken.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 10/07 Perrie Edwards
- 10/07 Harper Beckham
- 14/07 Oliver Symons
- 14/07 Flo Windey
- 15/07 Kobe Peeters