De tijd dat ‘Big Brother’ honderd dagen duurde is voorbij. Vorig jaar liep het seizoen na 86 dagen ten einde en ook dit jaar zal het programma niet meer dan 12 weken duren. Op zaterdag 1 april vindt de finale plaats.
De bewoners betraden het huis dit keer op 6 januari. Ze begonnen toen met een prijzenpot van 100.000 euro, maar die is inmiddels flink geslonken. Op het moment van schrijven staat de teller op ruim 66.500 euro. Wie dat bedrag mee naar huis mag nemen, wordt op zaterdag 1 april bekend tijdens de laatste liveshow van dit seizoen.
Deelnemers die in ieder geval geen kans meer maken, zijn Judy, Chelsea, Ilse, Danny, Jacqueline en Chayron. Zij hebben wegens te weinig stemmen de show moeten verlaten.
Streamz brengt 'Temptation Island' terug naar je scherm
Eén van de meest juicy realityprogramma’s in realityland komt terug. Streamz heeft aangekondigd dat er volgend jaar een gloednieuw seizoen van ‘Temptation Island’ naar de streamingsdienst komt.
“2026 belooft heet te worden”, schrijft Streamz op Instagram bij een foto van een kampvuur. En dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: ‘Temptation Island’ komt terug. Dat gebeurt opnieuw met vier koppels die naar een tropische bestemming reizen om daar afgezonderd van elkaar te leven, maar wél met een groep vrijgezelle mannen of vrouwen om zich heen.
Meer details worden helaas nog niet gedeeld. Wie gaan de show, die in 2020 voor het laatst bij ons was te zien, presenteren? Zijn dat opnieuw Annelien Coorevits en Rick Brandsteder, of komen er nieuwe gezichten? Waar speelt het nieuwe seizoen zich af? En welke koppels en vrijgezellen doen er mee? Die informatie blijft ons nog even schuldig!
Kourtney Kardashian lanceert lolly's voor je vagina
Kourtney Kardashian heeft een opmerkelijk product op de markt gebracht. De realityster lanceerde afgelopen weekend het nieuwste pareltje van haar Lemme Purr-lijn: een lolly. Bedoeld voor je vagina.
Lemme Purr is een productlijn van het supplementenmerk Lemme, dat gericht is op de gezondheid van de vaginale flora. Er bestonden al vegan gummies die speciale stofjes bevatten om de pH-waarde, geur, microflora en frisheid in het vaginale gebied te ondersteunen, maar nu komen daar dus ook lolly’s bij. Beide producten verkleinen het risico op bacteriële vaginose en schimmelinfecties in de vajay.
Kourtney is blij met het gloednieuwe product. “De Lemme Purr-lolly’s zijn een leuke uitbreiding”, zegt ze. “Ik vind het geweldig dat ze dagelijkse zelfzorg omtoveren tot iets zoets en simpels.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 31/10 Willow Smith
- 31/10 Rhodé Kok
- 03/11 Maureen Vanherberghen
- 03/11 Willen De Schryver
- 03/11 Noah Schnapp