TAGMAG

Shawn Mendes doet boekje open over mentale gezondheid

Karen Luiken-22 februari 2023 om 08:33

De roem heeft een flinke impact gehad op de mentale gesteldheid van Shawn Mendes. Vorig jaar ging het zo slecht met de zanger dat hij zijn wereldtournee moest cancelen. In een gesprek met The Wall Street Journal vertelt hij daar nu meer over.

“Het proces was erg moeilijk”, aldus Shawn over de periode waarin het niet goed met hem ging. “Veel therapie, veel proberen te begrijpen over hoe ik me voelde en waarom. En vervolgens aan het werk gaan om mezelf te helpen en beter te worden.”

Het is veel werk geweest, zegt Shawn, maar dat heeft wel zijn vruchten afgeworpen. “Ik denk dat het afgelopen anderhalf jaar het meest belangrijke genezingsproces van mijn leven is geweest. Ik ben heel dankbaar voor alle mensen die zo accepterend, liefdevol, vriendelijk en begripvol zijn geweest. Het heeft me doen inzien dat er een cultuur ontstaat waarin mentale gezondheid een prioriteit wordt.”

Deze 'Bridgerton'-acteur is meest sexy man ter wereld

Karen Luiken-05 november 2025 om 06:57

Van alle mannen ter wereld kan er natuurlijk maar één het meest sexy zijn. En als het aan People ligt, dan is dat niemand minder dan Jonathan Bailey. De ‘Bridgerton’-acteur is uitgeroepen tot ‘sexiest man alive’.

Jonathan, die de eerste homoseksuele ‘sexiest man alive’ is, liet in de ‘Tonight Show’ weten blij te zijn met zijn winst. “Het is een enorme eer. Natuurlijk voel ik me enorm gevleid. En het is volkomen absurd”, zegt hij tegen het Amerikaanse tijdschrift People, dat al sinds 1985 elk jaar iemand verkiest tot meest sexy man ter wereld.

Jonathan treedt met zijn nieuwe titel in de voetsporen van John Krasinski, die vorig jaar werd uitgeroepen tot meest serxy man op aarde. Het jaar daarvoor ging die eer naar Patrick Dempsey en het jaar daarvoor naar Chris Evans. Andere winnaars van de afgelopen jaren zijn onder meer Channing Tatum, Chris Hemsworth, George Clooney, Idris Elba en Brad Pitt.

Derde seizoen 'Nobody Wants This' aangekondigd

Karen Luiken-05 november 2025 om 06:26

De populaire Netflix-hit ‘Nobody Wants This’ is officieel verlengd met een derde seizoen. Dat heuglijke feit maakt de streamingsdienst bekend met een video op social media, waarin te zien is hoe hoofdrolspeelster Kristen Bell haar collega’s belt en het nieuws vertelt.

In het filmpje zie we naast Kristen Bell (Joanne) ook Adam Brody (Noah) voorbijkomen, net als Timothy Simons (Sasha), Jackie Tohn (Esther) en Justine Lupe (Morgan). Stuk voor stuk zijn ze ontzettend blij. Van ‘great, great, great’ tot ‘yaaaay’. De meest blije reacties komen voorbij.

Het eerste seizoen van ‘Nobody Wants This’ ging over een agnostische podcasthost en een onconventionele rabbijn die allebei op hetzelfde feestje zijn. Wanneer ze samen naar buiten lopen, merkt het onwaarschijnlijke paar dat er iets tussen hen is. Maar laten ze het toe, aangezien ze een compleet andere kijk op het leven hebben, met alle moderne obstakels voor de liefde en hun soms goedbedoelde, soms saboterende families?

Op die vraag krijgen kijkers in het tweede seizoen antwoord als Noah en Joanne er alles aan doen om samen een ‘wij’ te vormen. Dat seizoen is sinds een paar weken te zien op Netflix. Het is nog niet bekend wanneer we het derde kunnen verwachten.

Ontdek meer