TAGMAG

Shawn Mendes doet boekje open over mentale gezondheid

Karen Luiken-22 februari 2023 om 08:33

De roem heeft een flinke impact gehad op de mentale gesteldheid van Shawn Mendes. Vorig jaar ging het zo slecht met de zanger dat hij zijn wereldtournee moest cancelen. In een gesprek met The Wall Street Journal vertelt hij daar nu meer over.

“Het proces was erg moeilijk”, aldus Shawn over de periode waarin het niet goed met hem ging. “Veel therapie, veel proberen te begrijpen over hoe ik me voelde en waarom. En vervolgens aan het werk gaan om mezelf te helpen en beter te worden.”

Het is veel werk geweest, zegt Shawn, maar dat heeft wel zijn vruchten afgeworpen. “Ik denk dat het afgelopen anderhalf jaar het meest belangrijke genezingsproces van mijn leven is geweest. Ik ben heel dankbaar voor alle mensen die zo accepterend, liefdevol, vriendelijk en begripvol zijn geweest. Het heeft me doen inzien dat er een cultuur ontstaat waarin mentale gezondheid een prioriteit wordt.”

Noteer deze data voor het einde van ‘Stranger Things’

Simon Smetryns-01 december 2025 om 11:11

De eerste vier afleveringen van seizoen 5 van ‘Stranger Things’ staan sinds 26 november op Netflix. Het slothoofdstuk is dus officieel begonnen. Wil je het vervolg meteen kunnen bingen, dan zijn er twee data die je sowieso in je agenda moet zetten.

  • Volume 2 (afleveringen 5 t.e.m. 7) dropt wereldwijd op 25 december, wat bij ons neerkomt op Tweede Kerstdag, 26 december 2025, in de vroege uurtjes.
  • De allerlaatste, extra lange finale-aflevering verschijnt op 31 december in de VS en is bij ons op Nieuwjaarsdag, 1 januari 2026, te zien.

De afleveringen komen bij ons ’s nachts online (ongeveer rond 2u), dus je kan kiezen: nachtuil-modus aan, of brak in bed kijken op 1 januari.

Hoe dan ook: Kerst, Nieuwjaar én Hawkins in één pakket: je eindejaarsplanning is basically geregeld.

Dit moet je weten over De Warmste Week 2025

Simon Smetryns-01 december 2025 om 10:56

De Warmste Week verhuist dit jaar naar het Cosmogolempark in Genk, waar Eva De Roo, Manu Van Acker, Dries Lenaerts en Kawtar Ehlalouch vanaf donderdag 18 december zeven dagen lang non-stop radio en tv maken. Vanuit Het Warmste Huis draaien ze aangevraagde platen voor iedereen die onzichtbaar ziek is en voor iedereen die mee vlamt met acties. Elke avond zijn er De Warmste Optredens op het dak, met onder andere Dikke, Milk Inc., Zwangere Guy, Bazart en Pommelien Thijs.

Niels Destadsbader bundelt alle hoogtepunten elke avond in ‘De Warmste Dag’ op VRT 1 en VRT MAX, zodat je niks hoeft te missen. Op de site zelf wordt extra ingezet op toegankelijkheid, met een prikkelarme ruimte, VGT-tolken en technologische ondersteuning voor wie dat nodig heeft. Zelf meedoen? Je kan acties opzetten, Vlammetjes kopen en je favoriete plaat aanvragen via dewarmsteweek.be.

En voor wie nu al in kerstmodus zit: op VRT MAX kan je Het Warmste Haardvuur laten knetteren op de achtergrond – ideaal om te studeren alsof je niet gewoon uitkijkt naar Genk.

Ontdek meer