Goed nieuws voor de fans van de rockband Guns ’n Roses, want zij zijn de nieuwe headliner voor Graspop Metal Meeting! Dat maakte het festival zopas bekend.

Op donderdag 15 juni zal Guns ’n Roses het festivalpodium van Graspop inpalmen. Ze zullen op die eerste avond van het bekende festival de South Stage afsluiten.
Tickets voor Graspop Metal Meeting zijn nu alvast te koop, en ze verkopen als zoete broodjes! Wie dus nog een ticket wil bemachtigen voor de editie van deze zomer, kan nog snel tickets scoren via deze website.
Check hun aankondiging hieronder:
WECANDANCE dropt een gigantische naam voor de line-up van 2025: op zondag 17 augustus staat niemand minder dan Róisín Murphy op het strand van Zeebrugge! De Ierse queen of disco, house en avant-garde fashion deelt die dag de affiche met onder andere Peggy Gou, Novah en Indira Paganotto.
Van haar tijd bij Moloko tot haar legendarische solocarrière: Murphy heeft de afgelopen decennia clubs en festivals over de hele wereld veroverd met haar unieke sound. Murphy stond eerder al op Glastonbury, Coachella, Primavera Sound, Rock Werchter en Dekmantel en voegt daar dus nu WECANDANCE aan toe. ‘Sing It Back’ blijft een anthem, en haar liveshows zijn steevast een mix van strakke beats, excentrieke outfits en theatrale performances. Perfect dus voor WECANDANCE, dat steeds meer inzet op live acts.
Festivaldirecteur Dennis Vanderbroeck en boeker Lennert Luypaert noemen het een droomboeking, en eerlijk? Dit wordt een must-see moment. Na Róisín Murphy’s set op zondag neemt Peggy Gou het over om het festival af te sluiten.
Dagtickets voor 17 augustus (€74) en weekendtickets (€164) zijn nog te koop via wecandance.be. En goed nieuws: er rijden nachttreinen naar Gent, Brugge, Brussel en Antwerpen, dus no excuses.
Gracie Abrams cancelt uitverkocht concert in Vorst Nationaal
Smiling through it all yeah that's my life... Slecht nieuws voor fans van Gracie Abrams: haar uitverkochte show in Vorst Nationaal gaat niet door. De Amerikaanse singer-songwriter is ziek en moet verplicht rusten. Dat liet ze zelf weten via Instagram.
Abrams, die vorig jaar nog het voorprogramma van Taylor Swift’s Eras Tour verzorgde, is momenteel op Europese tournee met haar album 'The Secret of Us'. Maar na elf optredens moet ze de pauzeknop indrukken. “Mijn lichaam vecht al een week tegen iets smerigs en alle medische adviezen zeggen dat ik moet rusten,” schreef ze in een handgeschreven brief op haar Instagram-story. Ze benadrukt hoe graag ze had willen optreden, maar dat ze nu gewoon niet de show kan geven die haar fans verdienen.
Fans die een ticket hadden, blijven voorlopig in het ongewisse over een nieuwe datum of terugbetaling. Al belooft de popster dat ze er alles aan doet om dit recht te zetten. “Jullie maken mijn shows altijd magisch, en dat is wat ik jullie wil teruggeven zodra we opnieuw samen kunnen zijn.”
Gelukkig is er nog een kans om haar live te zien: op 6 juli staat ze op Rock Werchter. Maar voor nu? Eerst uitzieken.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 09/03 Khabane Lame
- 10/03 Bad Bunny
- 11/03 Johnny Knoxville
- 12/03 Stromae
- 13/03 Romi Van Renterghem