Spektakelmusical 40-45 trekt naar Nederland

Dieter Blarinckx-18 februari 2023 om 15:52

Studio 100 heeft bekendgemaakt dat de spektakelmusical 40-45 na groot succes in eigen land, in 2024 ook naar onze Noorderburen trekt. Daar zal de populaire musical spelen vanaf september 2024.

De musical zal lichtjes aangepast worden om wat meer voeling te creëren met het Nederlandse publiek. Daarom zal het verhaal zich afspelen in Rotterdam in plaats van Antwerpen.

Met meer dan 750.000 bezoekers werd de Vlaamse musical de meeste succesvolle musical aller tijden in Vlaanderen.

“We zijn trots dat we de spektakel-musical 40-45 naar Nederland kunnen brengen. De Tweede Wereldoorlog heeft in vele huiskamers zijn sporen nagelaten en dat verhaal willen wij als Studio 100 dan ook blijven vertellen. Naast de donkere scènes brengen we ook, en misschien vooral, een boodschap van hoop”, klinkt het bij Studio 100-baas Gert Verhulst.

Blijf op de hoogte via deze website.

Ariana Grande wordt besprongen door fan op ‘Wicked’-première

Chelsy Vanlerberghe-14 november 2025 om 12:56

Tijdens de ‘Wicked: For Good’-première in Singapore ging het even volledig fout. Terwijl Ariana Grande rustig aan het poseren was met co-sterren Cynthia Erivo en Michelle Yeoh, sprong een man plots over een hek en stormde recht op haar af.

De man, Johnson Wen, online bekend als Pyjama Man, sloeg zijn arm rond Ariana en begon wild te springen. Ariana zag duidelijk niet wat er gebeurde en schrok enorm. Co-star Cynthia Erivo aarzelde geen seconde: ze stapte ertussen, duwde de man weg en probeerde Ariana los te krijgen.

Ariana was nadien zichtbaar aangedaan en moest even tot rust komen terwijl haar cast haar troostte.

Wen postte later zélf een video van de chaos op Instagram, wat fans meteen massaal reportten. Hij kreeg ondertussen een aanklacht voor publieke overlast. Het is niet zijn eerste stunt: hij crashte eerder al optredens van Katy Perry en The Weeknd, en ook sportevents.

Online nemen Ariana’s fans het stevig voor haar op. Ze wijzen erop dat ze in het verleden al genoeg traumatische momenten meemaakte, zoals de aanslag in Manchester in 2017.

Cynthia Erivo wordt intussen overal geprezen als de onverwachte held van de avond. The Wicked Witch who protects.

Handgeschreven brief van Taylor Swift aan Liam Payne wordt nu geveild

Chelsy Vanlerberghe-14 november 2025 om 12:48

Een bijzonder stukje popgeschiedenis wordt volgende maand geveild: een handgeschreven kaartje dat Taylor Swift in 2017 stuurde naar Liam Payne, toen hij volop met zijn solomuziek bezig was. De brief werd destijds backstage aan hem gegeven tijdens de Capital FM Jingle Bell Ball in Londen, waar beide artiesten optraden.

Volgens het veilinghuis Omega Auctions wordt het kaartje geschat op zo’n 5.000 tot 10.000 pond. Niet slecht voor een paar regels in Taylors herkenbare handschrift en haar iconische ‘T’-zegel.

Op het kaartje schrijft Taylor dat ze helemaal fan is van Liams single ‘Bedroom Floor’ en dat ze hem “altijd aanmoedigt”. Ook wenst ze hem succes met zijn optreden. Het is een van die kleine, persoonlijke dingen die je zelden te zien krijgt van supersterren.

De brief is extra beladen omdat Liam Payne vorig jaar, in oktober 2024, overleed na een val van zijn hotelbalkon in Buenos Aires. De kaart werd kort na ontvangst door Liam aan een naaste vriend gegeven, en die laat het item nu veilen.

De veiling vindt plaats op 2 december. Swifties met diepe zakken: dit is eentje waar je waarschijnlijk stevig op moet bieden.

Ontdek meer