Studio 100 heeft bekendgemaakt dat de spektakelmusical 40-45 na groot succes in eigen land, in 2024 ook naar onze Noorderburen trekt. Daar zal de populaire musical spelen vanaf september 2024.
De musical zal lichtjes aangepast worden om wat meer voeling te creëren met het Nederlandse publiek. Daarom zal het verhaal zich afspelen in Rotterdam in plaats van Antwerpen.
Met meer dan 750.000 bezoekers werd de Vlaamse musical de meeste succesvolle musical aller tijden in Vlaanderen.
“We zijn trots dat we de spektakel-musical 40-45 naar Nederland kunnen brengen. De Tweede Wereldoorlog heeft in vele huiskamers zijn sporen nagelaten en dat verhaal willen wij als Studio 100 dan ook blijven vertellen. Naast de donkere scènes brengen we ook, en misschien vooral, een boodschap van hoop”, klinkt het bij Studio 100-baas Gert Verhulst.
Blijf op de hoogte via deze website.
Eerste trailer voor ‘The Super Mario Galaxy Movie’
De eerste trailer van ‘The Super Mario Galaxy Movie’, het
vervolg op ‘The Super Mario Bros. Movie’ is eindelijk verschenen. De beelden
zijn gedeeld door Nintendo en we moeten eerlijk toegeven: we zijn laaiend
enthousiast.
‘The Super Mario Galaxy Movie’ is het vervolg op ‘The Super Mario Bros. Movie’ uit 2023. Die film ging over Mario en Luigi die in een andere wereld terechtkwamen.
Net zoals in de eerste film worden de stemmen ook in de tweede film ingesproken door Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Jack Black en Charlie Day. Zij zijn verantwoordelijk voor de rollen van Mario, Princess Peach, Bowser en Luigi.
Maar naast deze bekende gezichten krijgt de tweede film ook een aantal nieuwe gezichten. Of nou ja, nieuw... We kennen ze natuurlijk allemaal uit de videogames van Mario, want het gaat om niemand minder dan Rosalina en Bowser Jr. De personages worden ingesproken door Brie Larson en Benny Safdie.
'The Super Mario Galaxy Movie' is vanaf april 2026 te zien in de bioscoop.
Het is zover. De opnames van het langverwachte derde seizoen van ‘Euphoria’ zitten erop. Het heeft lang geduurd, maar het vervolg komt dus eindelijk onze kant op. Dat heeft actrice Sydney Sweeney bevestigd in een gesprek met Deadline.
“Ik heb de opnames vorige week afgerond”, aldus Sydney, die de rol van Cassie speelt in de serie. “Het is heel spannend. We hebben sinds februari gefilmd.”
De première voor het derde seizoen staat gepland voor 2026, ruim vier jaar nadat het tweede seizoen eindigde. fans mogen in het totaal acht afleveringen verwachten.
Naast Sydney keren ook Zendaya, Jacob Elordi, Hunter Schafer, Eric Dane, Alexa Demie en Maude Apatow terug in de serie.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 20/11 Joe Biden
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Russo