SCHRIJF JE IN: Ben jij de beste droedelaar van het land?

Maxine Decaluwé-17 februari 2023 om 12:30- Foto:

Red Bull Content Pool

Ben je creatief en hebben doodles geen geheimen voor jou? Schrijf je dan in voor de 'Red Bull Doodle Art'. De winnaar mag pronken met zijn Doodle op de wereldfinale in Amsterdam, da's niet niks! Daarbovenop zal de doodle van de winnaar omgetoverd worden tot een unieke NFT.

De wereldwijde tekencompetitie 'Red Bull Doodle Art' komt voor het eerst naar België! Een wedstrijd waar kunst en technologie samenvloeien en waar iedereen zijn verbeelding de vrije loop kan laten gaan.

Maar hoe neem je nu deel aan de wedstrijd? Dat kan door je online te registreren vóór zondag 19 maart. Zij die liever met pen en papier te werk gaan, kunnen afzakken naar een van de fysieke Red Bull Doodle Spaces in Gent, Antwerpen of Brussel.

De jury selecteert een twintigtal artiesten die hun creatie mogen tentoonstellen op de nationale finale in het Brusselse Plein Publiek. De uiteindelijke Belgische winnaar mag ons land vertegenwoordigen op de driedaagse wereldfinale in Amsterdam, waar zijn Doodle als NFT geveild zal worden in een exclusieve samenwerking met Red Bull.

Waar wacht je nog op? Stuur je betoverende creatie hier in!

Geweldig nieuws over tweede 'Superman'-film

Karen Luiken-11 september 2025 om 14:26

‘Superman’ is nu een tijdje te zien in de bioscoop en terwijl fans met volle teugen genieten van die film, wordt er achter de schermen al gewerkt aan het vervolg. Regisseur James Gunn heeft verklapt dat de opnames van de tweede ‘Superman’ volgend jaar van start gaan. Dat meldt Variety.

Dat gebeurt, om maar iets concreter te zijn, ergens rond april 2026. “Het wordt een verhaal over Lex Luthor en Superman die tot op zekere hoogte moeten samenwerken tegen een veel, veel grotere dreiging”, vertelt de regisseur over het vervolg. “Het is ingewikkelder dan dat, maar dat is een groot deel ervan. Het is net zo goed een Lex-film als een Superman-film.”

De nieuwe film gaat ‘Man of Tomorrow’ heten. David Corenswet keert terug als Superman en Nicholas Hoult kruipt weer in de huid van Lex Luthor.

Derde 'Jumanji'-film bevestigd door hoofdrolspeler

Karen Luiken-10 september 2025 om 05:25

Het nieuws waarvan we natuurlijk allang wisten dat het er zou komen, is nu dan ook echt hier. Hoofdrolspeler Dwayne Johnson heeft bevestigd dat er een derde ‘Jumanji’-film in de maak is.

De opnames van het langverwachte derde deel gaan in november van start, zo heeft Dwayne Johnson, die een van de hoofdrollen speelt in de films, volgens Collider laten weten tijdens een talkshow op het Festival van Toronto. De lancering staat gepland voor december 2026.

De allereerste ‘Jumanji’-film komt alweer uit 1995 en had Robin Williams in de hoofdrol. Dwayne Johnson kreeg pas een rol in de remake van 2017, waar hij samen met Kevin Hart en Jack Black in speelde. In 2019 volgde er een sequel en volgend jaar komt er dus weer een vervolg. Er is nog niks bekend over het plot van die film.

Ontdek meer