Hoofdrolspeler verklapt details over tweede seizoen 'Squid Game'

Karen Luiken-16 februari 2023 om 07:53

Fans vragen zich al lange tijd af wanneer het tweede seizoen van ‘Squid Game’ verschijnt. Het antwoord op die vraag moeten we je helaas nog even schuldig blijven, maar we weten inmiddels wel wanneer de opnames van start gaan.

Lee Jung-jae, die Seong Gi-hun speelt in de serie, heeft in een gesprek met Ilgan Sports belangrijke details over het tweede seizoen gedeeld. Zo zegt hij dat hij ongetwijfeld een comeback maakt en dat er naast hem ook een ander bekend gezicht terugkeert. “Zoals we aan het einde van het eerste seizoen allemaal hebben gezien, zal wraak het belangrijkste plot van het tweede seizoen zijn”, aldus de acteur. “De sleutelfiguur die de werking van de spellen in het eerste seizoen controleerde, was Lee Byung Hun sunbae. Het lijkt erop dat wij tweeën de centrale figuren in het volgende verhaal zullen zijn.”

Aankomende zomer beginnen de opnames. “Het filmen zal waarschijnlijk zo’n tien maanden duren”, vervolgt de acteur. “Over het eerste seizoen deden we ook tien maanden, maar dat was inclusief vertragingen door het coronavirus. Het tweede seizoen zal groter zijn en daarom zal het ook langer duren om het te filmen.”

Lewis Capaldi kondigt nieuwe tournee aan

Karen Luiken-30 juni 2025 om 15:27

Lewis Capaldi is weer helemaal terug van weggeweest. Na een lange pauze bracht de zanger afgelopen vrijdag een nieuwe single uit én verscheen hij weer op het podium tijdens het Britse festival Glastonbury. Maarrrr, daar blijft het niet bij, want op social media maakt hij nu bekend dat hij ook weer op tournee gaat!

“Het wordt tijd dat ik weer aan het werk ga. Ik hoop jullie daar te zien”, schrijft Lewis bij de aankondiging op Instagram. Zijn tournee begint op 7 september en duurt tot 29 september. In die paar weken tijd bezoekt hij tien verschillende plaatsen in Groot-Brittannië en Ierland.

Het nieuws volgt een paar dagen na de muzikale comeback van Lewis. Vrijdag dropte hij zijn nieuwe liedje ‘Survive’ en diezelfde dag verscheen hij ook op het podium bij Glastonbury. Dat was voor het eerst in een lange tijd, want de zanger was de afgelopen jaren veel met zijn gezondheid bezig. In 2023 kondigde hij een pauze aan omdat hij steeds meer Gilles de la Tourette-klachten kreeg, zowel fysiek als mentaal.

Ernstig zieke Freek dankbaar voor steun fans

Karen Luiken-30 juni 2025 om 06:00

Freek Rikkerink van Suzan & Freek heeft via een uitgebreid bericht op Instagram van zich laten horen. De zanger, die een paar weken geleden te horen kreeg dat hij uitgezaaide longkanker blijkt te hebben, zegt dankbaar te zijn voor de steun van zijn fans.

Suzan & Freek stonden afgelopen weekend voor het eerst sinds de kankerdiagnose samen op het podium. Dat deden ze bij Concert at SEA, waar ze door een publiek van tienduizenden mensen werden toegejuicht. Ze kregen een minutenlange staande ovatie en iedereen zong uit volle borst mee met hun liedjes.

In zijn bericht schrijft Freek dat hij er nog steeds van moet bijkomen. “We hebben allebei nog nooit zoiets gevoeld, zo intens was het”, klinkt het. “4 weken geleden, op zondagochtend, 6 dagen na de diagnose, belde Suus ons management op. ‘Zeg alsjeblieft die festivals nog niet af, zet ze nog even een paar dagen on hold als dat nog kan.’ Ik was daar toen nog niet, ik zag het nog niet voor me dat ik deze teksten weer zou zingen, elk woord van onze nummers leek opeens een andere lading te hebben. Maar Suus wist dat ik dit na een paar dagen slaap juist wél zou willen. Omdat dit, samen met jullie, ons leven is en dit ons juist houvast geeft in een tijd waarin we zo zoekend zijn.”

Achteraf gezien is Freek blij met die beslissing, want het optreden van afgelopen weekend was er eentje dat hij nooit zal vergeten. “Het voelt voor ons alsof we sinds afgelopen vrijdag weer een stukje van onszelf terug hebben gekregen waarvan we dachten dat we het kwijt zouden zijn. We waren dit weekend gewoon weer even Suzan & Freek, die twee van die liedjes, en dat voelt zó fijn.”

Ontdek meer