Gemoederen lopen op tussen Ali en Bart in 'Big Brother'

Karen Luiken-15 februari 2023 om 17:55

Hoe langer de bewoners in het ‘Big Brother’-huis zitten, hoe meer irritaties er ontstaan. Eerst al tussen Ali en Rob, nu tussen Ali en Bart. De twee krijgen een discussie en hun medebewoners hebben daar zo hun mening over. Een sneak preview!

Bebe Rexha deelt openhartig verhaal over miskraam na bodyshaming op Met Gala

Chelsy Vanlerberghe-07 mei 2025 om 09:38

Bebe Rexha was maandagavond een van de vele sterren op de rode loper van het Met Gala. Ze verscheen in een glamoureuze zwarte outfit, maar ondanks haar stijlvolle verschijning kreeg ze het zwaar te verduren van online bodyshamers. Op X deelde ze daarop een eerlijke, pijnlijke boodschap.

“Ik ben zo moe van mensen die commentaar geven op mijn gewicht,” schreef ze. “Ik heb PCOS en worstel met onvruchtbaarheid. Ik werd zwanger, maar het liep niet goed af en ik heb die pijn in stilte gedragen.” De post werd later verwijderd, maar ging razendsnel rond op sociale media.

Polycysteus Ovariumsyndroom (PCOS) is een hormonale aandoening die de werking van de eierstokken beïnvloedt en vruchtbaarheidsproblemen kan veroorzaken. Dat Rexha hiermee kampt, was al langer bekend, maar dit is de eerste keer dat ze vertelt over een miskraam. “Ik was niemand die waarheid verschuldigd, maar misschien denk je nu twee keer na voor je iets zegt over iemands lichaam", voegde ze eraan toe. Ze sloot af met: “Ik ga nu genieten van mijn dag… Fijne dag allemaal, love you.”

Billie Eilish spotted in Amsterdam tijdens concert van haar broer FINNEAS

Chelsy Vanlerberghe-07 mei 2025 om 09:20

Billie Eilish heeft tijdens haar tourstop in Nederland even tijd genomen voor iets anders dan zelf op het podium staan. Op haar vrije avond in Amsterdam werd ze gespot op het balkon van Paradiso, waar haar broer FINNEAS een concert gaf. Fans herkenden haar meteen en deelden beelden op sociale media.

FINNEAS deelde zelf ook het moment met zijn publiek. “Het is de eerste keer dat mijn zus een volledige show van mij ziet", zei hij enthousiast vanop het podium. En dat terwijl ze al jaren onafscheidelijk samenwerken aan haar muziek.

De timing van hun ontmoeting was geen toeval. FINNEAS stond op 5 mei in La Madeleine in Brussel en trok daarna naar Amsterdam voor zijn show in Paradiso. Billie zelf speelde op 4, 5 en 7 mei in een uitverkochte Ziggo Dome, en had dus net één rustdag tussenin. Die spendeerde ze niet languit in de zetel, maar al chillend op het balkon bij haar broer. Cute!

Heel wat Belgische fans maakten trouwens de trip naar Amsterdam, want Billie komt pas op 16 juni naar ons land met haar 'Hit Me Hard and Soft'-tour. Onder hen ook MNM-dj’s Cato Peeters en Laura Govaerts, die niet alleen het concert van FINNEAS meepikten, maar ook spotten hoe Billie vanop het balkon haar broer toejuichte. Lucky!

Billie en FINNEAS zijn al jaren een iconisch duo in de muziekwereld. Hij schreef en produceerde mee aan haar grootste hits, waaronder 'Bad Guy', 'When the Party’s Over' en zowat elk nummer op haar debuutalbum. Dat ze elkaars grootste fans zijn, wordt hiermee nog maar eens bevestigd.

Ontdek meer