TAGMAG

Hot hot hot: tweede seizoen 'Sex/Life' heeft een trailer

Karen Luiken-14 februari 2023 om 08:19

Het zijn goede tijden voor fans van ‘Sex/Life’. Werden ze vorige week al verrast met een teaser en de bekendmaking van de releasedatum van het tweede seizoen, nu verschijnt er een gloednieuwe trailer. Enne geloof ons: die smaakt naar meer!

In het nieuwe seizoen zien we hoe Billie te maken krijgt met nieuwe uitdagingen en verlangens, terwijl ze er alles aan doet om het leven te krijgen waar ze zo op hoopt. Maar kan ze alles hebben waar ze zo naar hunkert? Kan ze haar relatie met zowel haar man Cooper als haar minnaar Brad voortzetten?

De afleveringen van het tweede seizoen verschijnen vanaf 2 maart op Netflix. Markeer die datum in je agenda!

Officiële trailer nieuwe 'Superman' eindelijk hier

Karen Luiken-14 juni 2025 om 11:55

Het duurt nu echt niet lang meer voordat de nieuwe ‘Superman’-film op het witte doek verschijnt. Op 9 juli is het zover, maar voordat die datum aanbreekt, trakteert DC Studios ons eerst nog op een uitgebreid warmmakertje.

In de langverwachte film krijgen we Clark Kent op twee verschillende manieren te zien. Enerzijds is hij de superheld waar iedereen tegenop kijkt, maar anderzijds is hij ook gewoon een doodnormaal mens, net zoals alle anderen om hem heen.

De rol van Superman wordt in deze film voor het eerst gespeeld door David Corenswet. Rachel Brosnahan kruipt in de huid van Lois Lane en Nicholas Hoult is verantwoordelijk voor de rol van Lex Luthor.

Het project is zowel geschreven als geregisseerd door James Gunn en wordt de eerste speelfilm in een langverwacht nieuw DC-universum.

Disney en Pixar werken aan nieuwe animatiefilm 'Gatto'

Karen Luiken-14 juni 2025 om 11:51

Yessss, er is weer een nieuwe animatiefilm in de maak bij Pixar en Disney. De twee bedrijven werken aan ‘Gatto’, een film die naar verwachting in de zomer van 2027 het levenslicht zal zien.

In een aankondiging staat dat ‘Gatto’ zich afspeelt in Italië. Het verhaal gaat over een zwarte kat genaamd Gatto, die vanwege zijn schulden bij een katachtige maffiabaas wordt gedwongen een onverwachte vriendschap te sluiten die hem misschien eindelijk zijn doel zal laten bereiken.

De film wordt gemaakt door het team dat ook verantwoordelijk was voor de animatiehit ‘Luca’. Enrico Casarosa gaat de boel regisseren.

Ontdek meer