De nieuwe plaat van Boef en Lil Kleine heeft een record verbroken. ‘Herinnering’, het liedje waarin Lil Kleine een boekje opendoet over de situatie met Jaimie Vaes, is in Nederland de meest gestreamde Spotify-track op de eerste dag na de release.
‘Herinnering’ kwam vrijdag uit en werd op die dag 846.000 keer beluisterd. Het vorige record stond op naam van ‘Tout Est Bon’, ook een liedje van Boef. Die song kreeg 679.000 streams op één dag.
“Dat we dit record hebben verbroken doet mij mega goed en ik kan jullie hier niet genoeg voor bedanken, zonder jullie was dit nooit gelukt”, schrijft Lil Kleine op Instagram. “Als ik de cijfers en alle positieve reacties zie, krijg ik alleen maar nog meer zin om jullie mijn nieuwe muziek te laten horen. Ik weet dat jullie er lang op hebben moeten wachten, maar er komt heel veel diks aan.”
YUNGBLUD geeft nog dit jaar een show in ons land. Via social media kondigt hij allerlei tourdata in zowel Noord-Amerika als Europa aan en begin oktober maakt de artiest een muzikale pitstop in België.
De tour staat in het teken van het album ‘Idols’, dat YUNGBLUD in juni uitbrengt. De reeks shows wordt op 23 augustus afgetrapt in Noord-Amerika en komt onder meer langs Los Angeles, San Diego, Dallas, Washington, Detroit, Chicago, New York, Boston en Toronto.
Vanaf begin oktober is YUNGBLUD wat dichterbij huis te vinden. Hij begint zijn Europese deel van de tour op 4 oktober in Amsterdam en staat een dag later in Brussel. Daarna bezoekt hij nog steden als Düsseldorf, Parijs, Madrid, München, Praag, Berlijn, Kopenhagen, Stockhol, en Hamburg.
Kaartjes voor de tour gaan vanaf 16 mei in de verkoop.
Zwangerschap zit negende album Rihanna niet in de weg
De nieuwe zwangerschap van Rihanna – de zangeres is zwanger van haar derde kindje – betekent gelukkig niet dat er geen nieuw album komt. In een gesprek met Entertainment Tonight heeft ze een interessante update over haar negende plaat gedeeld.
Rihanna verscheen deze week met een babybuik op de rode loper van het Met Gala. Ze kondigde daarmee aan opnieuw moeder te worden, maar gaf daarnaast ook een fijne heads up over haar aankomende album. Toen ze de vraag kreeg of haar nieuwe zwangerschap betekende dat er geen negende plaat zou komen, zei ze vol overtuiging: “Neeeee!”
Ze belooft haar fans dat haar nieuwe album geen vertraging oploopt; alles verloopt nog steeds volgens plan. Het enige wat misschien wat later komt dan verwacht, zijn volgens Rihanna ‘misschien een paar video’s’. “Maar ik kan nog steeds zingen”, aldus de artiest.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 08/05 Julie Vermeire
- 10/05 MEAU
- 10/05 Shania Gooris
- 11/05 Sabrina Carpenter
- 13/05 Robert Pattinson