Deze 'Teen Mom' stopt ermee

Karen Luiken-08 februari 2023 om 15:08

Ze was veertien jaar lang te zien in het MTV-programma ‘Teen Mom’, maar nu heeft Amber Portwood besloten te stoppen met de realityshow. Dat melden verschillende media.

Amber verscheen in 2009 voor het eerst op televisie met ‘16 and Pregnant’, een programma dat tienermoeders in de Verenigde Staten volgt. Later maakte ze een comeback in de spin-off ‘Teen Mom’. Daar deed ze verschillende seizoenen aan mee. Kijkers konden zien hoe Ambers relatie stukliep, hoe ze de voogdij over haar dochter verloor en hoe ze kampte met verschillende verslavingen.

Het is niet bekend waarom Amber stopt met ‘Teen Mom’, maar een bron meldt dat het haar eigen beslissing was. “Ze is niet ontslagen”, zo klinkt het.

Deze films en series verschijnen in december op Netflix

Karen Luiken-21 november 2025 om 10:26

Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In december kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.

Series

  • My Next Guest with David Letterman and Adam Sandler – 1 december
  • The Abandons – 4 december
  • Man vs. Baby – 11 december
  • Emily in Paris (seizoen 5) – 18 december
  • Stranger Things (seizoen 5, deel 2) – 26 december

Films

  • Troll 2 – 1 december
  • My Secret Santa – 3 december
  • Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery – 12 december
  • The Great Flood – 19 december
  • Goodbye June – 24 december

Comedy special

  • Matt Rife: Unwrapped – A Christmas Crowd Work Special – 2 december
  • Ricky Gervais: Mortality – 30 december

Live events

  • Jake Paul vs. Anthony Joshua – 20 december
  • Christmas Gameday: Lions vs. Vikings – 25 december
  • Christmas Gameday: Cowboy vs. Commanders – 25 december

Kids & familie

  • CoComelon Lane (seizoen 6) – 1 december
  • Elmo and Mark Rober’s Merry Giftmas – 8 december

Twee spin-offs 'Game of Thrones' krijgen nieuw seizoen

Karen Luiken-21 november 2025 om 10:21

Fans van ‘Game of Thrones’ hoeven voorlopig niet bang te zijn dat ze zonder serie komen te zitten. HBO heeft niet één maar twee spin-offs van de populaire reeks verlengd met een nieuw seizoen. Het gaat om ‘House of the Dragon’ en ‘A Knight of the Seven Kingdoms'.

Bij ‘House of the Dragon’ gaat het alweer om het vierde seizoen. Het derde moet nog verschijnen en dat zal in de zomer van 2026 gebeuren. Het vervolg daarvan gaat volgens HBO in 2028 in première.

De andere serie ‘A Knight of the Seven Kingdoms’, is nog helemaal niet verschenen. Het eerste seizoen is vanaf 19 januari te zien, en toch is er dus nú al een vervolg aangekondigd. Het tweede seizoen mogen we in 2027 verwachten.

"Wij zijn heel blij dat we de komende drie jaar nieuwe seizoenen van deze twee series kunnen brengen aan de fans van het ‘Game of Thrones’-universum", zegt Francesca Orsi, hoofd van HBO Drama Series and Films.

Ontdek meer