Groot feest bij Studio 100 want de populairste meidengroep van de Lage Landen, K3, wordt dit jaar 25 en dat gaat Studio 100 niet onopgemerkt voorbij laten gaan! Via sociale media maakte het bedrijf achter de succesformule bekend wat ze allemaal in petto hebben voor die speciale verjaardag.
Studio 100 viert 25ste verjaardag van K3
Studio 100
"Sinds de release van de hit Heyah Mama, toen nog met Karen, Kristel en Kathleen, is K3 uitgegroeid tot een succesvol trio dat blijft doen waar ze goed in is: mensen gelukkig maken met blije en pakkende liedjes. Om het zilveren jubileum te vieren, vinden er de komende maanden verschillende feestelijkheden plaats", staat er te lezen in het officiële bericht.
Onder die festiviteiten zullen o.a. de concerten voor volwassenen plaatsvinden, alsook zal er een heuse K3 Dansdag georganiseerd worden. En dat is nog maar het tipje van de sluier. Via deze website kan je op de hoogte blijven van alles wat Studio 100 in petto heeft met 25 jaar K3.
Ja hoor, er is een releasedatum voor ‘Echte Jongens Op Safari’. Videoland maakt bekend dat we de reeks vanaf 21 augustus op de streamingsdienst kunnen bekijken.
‘Echte Jongens Op Safari’ is de tegenhanger van ‘Echte Meisjes In De Jungle’, een programma dat inmiddels al meerdere succesvolle seizoenen kent. In de reeks moeten de deelnemers zien te overleven op safari terwijl ze proeven doen, de hitte trotseren en al hun luxe spulletjes in Nederland achter moeten laten.
In het eerste seizoen van ‘Echte Jongens Op Safari' doen twaalf bekende gezichten mee, waaronder zanger Brace, 'Ex On The Beach'-ster Dusty Taconis, dragqueen Janey Jacké, realityveteraan Sterretje ('Oh Oh Cherso'), stylist Roy Donders en rapper Sem van Dijk. Geraldine Kemper, die je kunt kennen als presentatrice van ‘Big Brother’, presenteert te show.
Of de reeks ook naar België komt, moet nog blijken. Maar ‘Echte Meisje In De Jungle’ konden we wel zien op Streamz. Laten we hopen dat deze realityshow snel volgt!
Het startschot is eindelijk gegeven. De opnames van de langverwachte ‘Harry Potter’-serie zijn van start gegaan. En dat is nog niet alles, want samen met die bekendmaking worden er ook meteen vier nieuwe castleden aangekondigd.
De camera's zijn gaan draaien in Studios Leavesden van Warner Bros. in het Verenigd Koninkrijk. De serie wordt in 2027 gelanceerd op HBO Max. Dat zal gebeuren met hoofdrolspelers Dominic McLaughlin (Harry Potter), Arabella Stanton (Hermione Granger) en Alastair Stout (Ron Weasley). Maar ook met de al eerder aangekondigde namen, zoals John Lithgow (Albus Dumbledore), Janet McTeer (Minverva McGonagall), Paapa Essidu (Serverus Snape), Nick Frost (Hagrid), Luke Thallon (Quirinus Quirrell), Paul Whitehouse (Argus Filch), Lox Pratt (Draco Malfoy) en Johnny Flynn (Lucius Malfoy).
Nieuw toegevoegd aan de cast zijn de vier namen Rory Wilmot, Amos Kitson, Louise Brealey en Anton Lesser. Zij kruipen in de huid van de personages Neville Longbottom (Marcel Lubbermans), Dudley Dursley (Dirk Duffeling), Madam Rolanda Hoock en Garrick Olivander.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/07 Jade Anna
- 15/07 Kobe Peeters
- 16/07 Gerben Tuerlinckx
- 16/07 Marthe De Pillecyn
- 16/07 Marthe De Pillecyn