'Stranger Things'-acteur uit scène geschrapt om déze reden

Karen Luiken-06 februari 2023 om 09:20

Charlie Heaton, die Jonathan Byers speelt in ‘Stranger Things’, is uit een scène van de serie geschrapt omdat hij de slappe lach kreeg. Dat vertelt zijn collega Finn Wolfhard in een gesprek met GQ.

Het gaat om een scène uit de achtste aflevering van het tweede seizoen, waarin zo'n beetje alle hoofdpersonen samen komen in het huis van Byers om over de Mind Flayer te praten. Steve Harrington, gespeeld door Joey Keery, had daarin een stukje tekst waarin hij de woorden ‘Like the Germans’ zegt. Drie woorden die Charlie blijkbaar héél grappig vond.

“Elke keer als Joey zijn tekst uitsprak, barstte Charlie in lachen uit”, zegt Finn. Het gebeurde keer op keer, take na take. Het gebeurde zo vaak dat acteur David Harbor (aka Jim Hopper) en de showrunners Matt en Ross Duffer besloten Charlie van de set te verwijderen en hem uit de scène te schrappen. “Ze zeiden dat Charlie weg moest omdat hij te hard lachte”, vervolgt Finn.

'The Masked Singer' komt met kerstconcert

Karen Luiken-06 juni 2025 om 08:33

Tel jij al af naar de feestdagen? Dan heb je vanaf nu nóg een reden om dat te doen: op 20 december, vijf dagen voor het officiële kerstfeest losbarst, strijkt ‘The Masked Singer’ namelijk weer neer in het Sportpaleis in Antwerpen. Dit keer met een heus kerstconcert!

Tijdens het concert komen de pakken uit het nieuwe seizoen, dat dit najaar bij VTM te zien is, stuk voor stuk naar het podium in het Sportpaleis, samen met de publiekslievelingen uit de voorbije seizoenen. Allemaal met hetzelfde doel: het publiek trakteren op een groots kerstfeest.

‘The Masked Singer Christmas Concert’ strijkt zaterdag 20 december twee keer neer in het Sportpaleis. De eerste show begint om 10.30 uur, de tweede om 15.30 uur. Tickets zijn vanaf nu verkrijgbaar via de website van VTM.

Tom Felton gaat weer Draco Malfoy spelen

Karen Luiken-06 juni 2025 om 05:53

Tom Felton gaat een stukje nostalgie opzoeken. De acteur kruipt voor het Broadway-toneelstuk 'Harry Potter and the Cursed Child' in de huid van zijn oude personage Draco Malfoy.

“Ik heb nog steeds het idee dat ik droom”, zegt Tom in de ‘Today Show’ over zijn rol. “Zestien jaar geleden nam ik afscheid van dit personage, maar nu krijg ik opnieuw de kans om in zijn huid te kruipen.”

In het theaterstuk is Harry Potter inmiddels vader van drie schoolgaande kinderen en werkt hij bij het Ministerie van de Toverkunst. Terwijl hij worstelt met zijn eigen problemen, moet zijn jongste zoon Albus een weg zien te vinden in een familietraditie waar hij nooit om heeft gevraagd.

'Harry Potter and the Cursed Child' ging in 2016 voor het eerst in première in Londen en is inmiddels al een aantal jaar in New York te zien. Het is in al die tijd nog nooit eerder voorgekomen dat een originele ‘Harry Potter’-ster er zijn opwachting in maakt.

Ontdek meer