‘That 90’s Show’ blijkt een groot succes. De serie, een reboot van ‘That 70’s Show’, is door Netflix verlengd met een tweede seizoen. Dat meldt Deadline.
Het eerste seizoen van de spin-off ging twee weken geleden in première en kwam al snel in de top 10 van best bekeken series terecht. Heel gek is het dan ook niet dat er nu een tweede seizoen is aangekondigd. Dat zal bestaan uit zestien afleveringen.
De reeks speelt zich af in de zomer van 1995 en bevat verschillende personages en locaties die ook te zien waren in zijn voorganger ‘That 70’s Show’. Tiener Leia speelt de hoofdrol, die op bezoek gaat bij haar grootouders in Point Place, een plek waar haar nieuwe vrienden haar laten zien wat het betekent om cool te zijn.
Terugkerende sterren zijn onder anderen Debra Jo Rupp als Kitty Forman, Kurtwood Smith als Red Forman, Topher Grace als Eric Forman, Mila Kunis als Jackie Burkhart, Ashton Kuster als Michael Kelso en Laura Prepon als Donna Pinciotti.
Deze 'Bridgerton'-acteur is meest sexy man ter wereld
Van alle mannen ter wereld kan er natuurlijk maar één het meest sexy zijn. En als het aan People ligt, dan is dat niemand minder dan Jonathan Bailey. De ‘Bridgerton’-acteur is uitgeroepen tot ‘sexiest man alive’.
Jonathan, die de eerste homoseksuele ‘sexiest man alive’ is, liet in de ‘Tonight Show’ weten blij te zijn met zijn winst. “Het is een enorme eer. Natuurlijk voel ik me enorm gevleid. En het is volkomen absurd”, zegt hij tegen het Amerikaanse tijdschrift People, dat al sinds 1985 elk jaar iemand verkiest tot meest sexy man ter wereld.
Jonathan treedt met zijn nieuwe titel in de voetsporen van John Krasinski, die vorig jaar werd uitgeroepen tot meest serxy man op aarde. Het jaar daarvoor ging die eer naar Patrick Dempsey en het jaar daarvoor naar Chris Evans. Andere winnaars van de afgelopen jaren zijn onder meer Channing Tatum, Chris Hemsworth, George Clooney, Idris Elba en Brad Pitt.
De populaire Netflix-hit ‘Nobody Wants This’ is officieel verlengd met een derde seizoen. Dat heuglijke feit maakt de streamingsdienst bekend met een video op social media, waarin te zien is hoe hoofdrolspeelster Kristen Bell haar collega’s belt en het nieuws vertelt.
In het filmpje zie we naast Kristen Bell (Joanne) ook Adam Brody (Noah) voorbijkomen, net als Timothy Simons (Sasha), Jackie Tohn (Esther) en Justine Lupe (Morgan). Stuk voor stuk zijn ze ontzettend blij. Van ‘great, great, great’ tot ‘yaaaay’. De meest blije reacties komen voorbij.
Het eerste seizoen van ‘Nobody Wants This’ ging over een agnostische podcasthost en een onconventionele rabbijn die allebei op hetzelfde feestje zijn. Wanneer ze samen naar buiten lopen, merkt het onwaarschijnlijke paar dat er iets tussen hen is. Maar laten ze het toe, aangezien ze een compleet andere kijk op het leven hebben, met alle moderne obstakels voor de liefde en hun soms goedbedoelde, soms saboterende families?
Op die vraag krijgen kijkers in het tweede seizoen antwoord als Noah en Joanne er alles aan doen om samen een ‘wij’ te vormen. Dat seizoen is sinds een paar weken te zien op Netflix. Het is nog niet bekend wanneer we het derde kunnen verwachten.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 06/11 William Boeva
- 07/11 David Guetta
- 07/11 Chuki Beats
- 07/11 Tom Waes
- 09/11 Nathan Naenen