'That 90's Show' krijgt tweede seizoen

Karen Luiken-04 februari 2023 om 09:45

‘That 90’s Show’ blijkt een groot succes. De serie, een reboot van ‘That 70’s Show’, is door Netflix verlengd met een tweede seizoen. Dat meldt Deadline.

Het eerste seizoen van de spin-off ging twee weken geleden in première en kwam al snel in de top 10 van best bekeken series terecht. Heel gek is het dan ook niet dat er nu een tweede seizoen is aangekondigd. Dat zal bestaan uit zestien afleveringen.

De reeks speelt zich af in de zomer van 1995 en bevat verschillende personages en locaties die ook te zien waren in zijn voorganger ‘That 70’s Show’. Tiener Leia speelt de hoofdrol, die op bezoek gaat bij haar grootouders in Point Place, een plek waar haar nieuwe vrienden haar laten zien wat het betekent om cool te zijn.

Terugkerende sterren zijn onder anderen Debra Jo Rupp als Kitty Forman, Kurtwood Smith als Red Forman, Topher Grace als Eric Forman, Mila Kunis als Jackie Burkhart, Ashton Kuster als Michael Kelso en Laura Prepon als Donna Pinciotti.

Noteer deze data voor het einde van ‘Stranger Things’

Simon Smetryns-01 december 2025 om 11:11

De eerste vier afleveringen van seizoen 5 van ‘Stranger Things’ staan sinds 26 november op Netflix. Het slothoofdstuk is dus officieel begonnen. Wil je het vervolg meteen kunnen bingen, dan zijn er twee data die je sowieso in je agenda moet zetten.

  • Volume 2 (afleveringen 5 t.e.m. 7) dropt wereldwijd op 25 december, wat bij ons neerkomt op Tweede Kerstdag, 26 december 2025, in de vroege uurtjes.
  • De allerlaatste, extra lange finale-aflevering verschijnt op 31 december in de VS en is bij ons op Nieuwjaarsdag, 1 januari 2026, te zien.

De afleveringen komen bij ons ’s nachts online (ongeveer rond 2u), dus je kan kiezen: nachtuil-modus aan, of brak in bed kijken op 1 januari.

Hoe dan ook: Kerst, Nieuwjaar én Hawkins in één pakket: je eindejaarsplanning is basically geregeld.

Dit moet je weten over De Warmste Week 2025

Simon Smetryns-01 december 2025 om 10:56

De Warmste Week verhuist dit jaar naar het Cosmogolempark in Genk, waar Eva De Roo, Manu Van Acker, Dries Lenaerts en Kawtar Ehlalouch vanaf donderdag 18 december zeven dagen lang non-stop radio en tv maken. Vanuit Het Warmste Huis draaien ze aangevraagde platen voor iedereen die onzichtbaar ziek is en voor iedereen die mee vlamt met acties. Elke avond zijn er De Warmste Optredens op het dak, met onder andere Dikke, Milk Inc., Zwangere Guy, Bazart en Pommelien Thijs.

Niels Destadsbader bundelt alle hoogtepunten elke avond in ‘De Warmste Dag’ op VRT 1 en VRT MAX, zodat je niks hoeft te missen. Op de site zelf wordt extra ingezet op toegankelijkheid, met een prikkelarme ruimte, VGT-tolken en technologische ondersteuning voor wie dat nodig heeft. Zelf meedoen? Je kan acties opzetten, Vlammetjes kopen en je favoriete plaat aanvragen via dewarmsteweek.be.

En voor wie nu al in kerstmodus zit: op VRT MAX kan je Het Warmste Haardvuur laten knetteren op de achtergrond – ideaal om te studeren alsof je niet gewoon uitkijkt naar Genk.

Ontdek meer