TAGMAG

Niels Destadsbader doneert opbrengst aan slachtoffers waterramp

Dieter Blarinckx-18 juli 2021 om 09:52

De Vlaamse zanger en acteur Niels Destadsbader gaat zijn opbrengt van zijn opkomende concert rechtsreeks doneren aan de slachtoffers van de waterramp van deze week.

Dinsdag staat hij in de Gentse Ghelamco Arena en de opbrengst van die avond zal integraal gaan naar de solidariteitsactie van Het Rode Kruis.

“Iedereen heeft de verschrikkelijke beelden en verhalen meegekregen. Dat leeft ook bij ons, bij de band en de crew. Je wilt die mensen in nood graag helpen, maar je kan zelf zo weinig doen. Even dachten we erover na om de avond af te gelasten, uit respect voor wat gebeurd is. Alleen zouden we opnieuw heel wat fans moeten teleurstellen, voor de zoveelste keer al sinds corona. Dan leek dit ons een betere manier om ons steentje bij te dragen. Ook voor de mensen in het stadion is het een fijne gedachte dat hun geld wordt ingezet om anderen te helpen. Want als je zelf zoiets zou meemaken, hoop je ook dat anderen voor jou hetzelfde zouden doen”, klinkt het bij hem tijdens een interview met de Vlaamse pers.

Chapeau Niels!

'Cassie krijgt OnlyFans-account in derde seizoen Euphoria'

Karen Luiken-29 november 2025 om 11:32

Cassie Howard, het personage van Sydney Sweeney in ‘Euphoria’, gaat in het derde seizoen mogelijk een steamy verhaallijn tegemoet. Het gerucht gaat dat Cassie een OnlyFans-account zal beheren in het langverwachte vervolg.

Het gerucht heeft de wereld bereikt door een besloten preview van de teasertrailer, die nog niet beschikbaar is voor de buitenwereld. Daarin zou de kijker Cassie zien in een pikante outfit terwijl ze content schiet voor – waarschijnlijk – OnlyFans.

Actrice Sydney heeft nog niet gereageerd op de geruchten. Wel zei ze eerder al dat haar personage in vorige seizoenen al crazy was, maar dat ze in het derde seizoen ‘erger dan ooit’ zal zijn.

Over een paar maanden komen we erachter of de roddels op waarheid berust zijn. Het derde seizoen van ‘Euphoria’ verschijnt namelijk in het voorjaar van 2026 op HBO Max.

Simon Cowell reageert op beschuldigingen rond dood Liam Payne

Chelsy Vanlerberghe-26 november 2025 om 10:49

Simon Cowell ligt opnieuw onder vuur nu sommige mensen beweren dat hij een rol speelde in de stress waarmee Liam Payne kampte. In de 'Rolling Stone Music Now'-podcast reageert hij voor het eerst zelf.

“Ik lees dat soort dingen niet, want je martelt jezelf alleen maar,” zegt Cowell. “Het idee dat je verantwoordelijk bent voor iemands leven, tien jaar nadat je iemand hebt getekend? Dat kan gewoon niet.”

Cowell ontmoette Liam voor het eerst via 'The X Factor'. Twee jaar later zette hij hem samen met Harry Styles, Louis Tomlinson, Zayn Malik en Niall Horan in One Direction. Met strakke tourschema’s, interviews en amper pauzes kreeg de band het zwaar te verduren. Louis Tomlinson erkende eerder aan 'The Independent' dat het leven in 1D “extreem intens” was. “We hadden te weinig dagen vrij", zei hij. “Maar ik geef niemand de schuld voor mijn ervaring.”

Volgens Cowell kwam Paynes dood in oktober 2024 hard binnen. Hij zag Liam een jaar eerder nog, bij hem thuis. “Hij leek echt in een goeie plek. We hadden het over onze kinderen. Ik zei hem dat muziek niet zijn hele leven hoefde te zijn en dat hij ook andere passies mocht zoeken.”

Cowell sprak recent ook met Paynes ouders, Geoff en Karen. “Ze vertelden dat hij nog altijd trots was op wat hij had bereikt”, zegt hij.

Liam Payne overleed op 31-jarige leeftijd na een val van een hotelbalkon in Buenos Aires. In zijn toxicologierapport stonden sporen van alcohol, cocaïne en antidepressiva.

Cowell blijft achter met een vraag die moeilijk loslaat: “Wat zou er gebeurd zijn als Liam nooit in de band had gezeten?”

Ontdek meer