Op het wereldwijde web kom je vaak de meest leuke en hartverwarmende content tegen. Zo ook de YouTube-video van een zanggroep die een cover brengt van de bekende Disneyfilm 'Coco'.
De Zuid-Koreaanse acapellagroep MayTree is al even actief op YouTube en dropt regelmatig acapella-covers van de meest bekende songs. Afgelopen Halloween deden ze dat ook met de muziek van de animatiefilm 'Coco' en nu gaat die viraal!
Hoewel de video dus al meer dan 3 maanden oud is, is hij nu vooral de ronde aan het gaan op sociale media. En terecht, want hij is de moeite waard!
Check de leuke en swingende video hier:
SZA sluit aan bij Kendrick Lamar voor Super Bowl halftime show
Het grootste muziek- én sportmoment van het jaar krijgt een gouden randje, want Kendrick Lamar krijgt versterking van niemand minder dan SZA tijdens de Super Bowl halftime show op 9 februari in het Caesars Superdome in New Orleans.
In een gloednieuwe trailer zien we hoe SZA een fles Gatorade over Kendrick giet op een footballveld. De twee Grammy-winnaars staan bekend om hun eerdere samenwerking op bangers als 'All the Stars' en 'Doves In the Wind', en nu zijn ze back met nieuwe hits zoals 'Luther' van GNX en '30 for 30' van SZA’s 'SOS Deluxe: Lana'.
Kendrick heeft ondertussen al wat ervaring in het Super Bowl-circuit. In 2022 stond hij al op dat podium met grote artiesten als Dr. Dre, Snoop Dogg en Eminem: een optreden dat niet alleen viral ging, maar ook een Emmy binnenhaalde.
De Super Bowl halftime show blijft ook qua productie een topteam hebben: Jay-Z’s Roc Nation staat voor de zesde keer op rij aan het roer. Vorig jaar brak Usher nog records met zijn halftime show, maar met Kendrick en SZA wordt het een strijd om de kroon van de meest legendarische halftime act ooit.
Fans van S10 hebben iets om naar uit te kijken: op vrijdag 2 mei 2025 staat de Nederlandse zangeres in De Roma, Antwerpen. Met haar nieuwe album 'Mijn Haren Ruiken Naar Vuur', dat op 21 maart verschijnt, brengt ze een frisse dosis alternatieve pop. De titelsong is alvast een veelbelovende teaser voor wat komt.
S10, bekend van samenwerkingen met Bazart en haar Songfestival-hit 'De Diepte', wordt vergezeld door Milolaathetlukken als supportact.
Tickets kosten €27-€25 (inclusief servicekosten) en zijn vanaf vrijdag 24 januari om 10u te koop via livenation.be en w.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 24/01 Gert Verhulst
- 25/01 Herman Verbruggen
- 25/01 Remco Evenepoel
- 25/01 Astrid Bryan
- 26/01 Ellen DeGeneres