Fans van het populaire en muzikale VTM-programma 'Tien om te Zien' gaan we nu wel héél erg blij maken, want VTM heeft aangekondigd dat het programma deze zomer ook weer zal terugkeren!
De iconische en welbekende tent van ‘Tien om te Zien’ zal deze zomer opgesteld worden op de Rotonde van Westende, vlakbij de zee. De opnames zullen plaatsvinden op maandag 24 en dinsdag 25 juli en maandag 7, dinsdag 8 en woensdag 9 augustus.
Natuurlijk is er nog niet geweten welke artiesten er net zullen optreden, maar wat we wél al met zekerheid weten is dat de hosts Anne De Baetzelier, Willy Sommers, Laura Tesoro en Aaron Blommaert terug van de partij zijn!
“De zomer van 2022 was voor ons onvergetelijk, met “Tien Om Te Zien” als één van de absolute hoogtepunten. Heel wat populaire artiesten van vroeger en nu samen met duizenden muziekfans op de dijk mogen verwelkomen geeft je instant kippenvel. Dat doen we heel graag nog eens over volgende zomer, dus we hopen iedereen daar opnieuw te zien voor een topfeest”, klinkt het bij VTM in een persbericht.
Check hun aankondiging hieronder:
Taylor Swift heeft haar fans weer helemaal op scherp gezet. In een artikel van HITS Daily Double werd gesuggereerd dat Taylor aan een nieuw album werkt... maar dat zinnetje werd later plots weggehaald. Cue: internetchaos.
Volgens de originele versie van het artikel zouden er bij haar label Republic Records “seismische geruchten” rondgaan over Taylor’s 12de studioalbum. Fans op X (voorheen Twitter) gingen meteen in hyperventilatiemodus: “TS12 is coming”, “Mother is coming to save music”, en “We WILL be streaming” waren slechts een paar van de reacties. Maar de euforie kreeg al snel een domper toen de passage werd aangepast naar een vaag: “And there’s always Taylor.”
En dan begonnen de Swifties te speculeren. Is dit damage control van haar team? Heeft Tree Paine (Taylor’s legendarische publicist) iemand opgebeld om het te laten verwijderen? Of is dit allemaal onderdeel van het grotere masterplan? Volgens sommigen is de aanpassing net het bewijs dat er iets aankomt.
Wat zeker is: de honger naar nieuwe muziek is groot. Sinds Taylor in juni haar volledige muziekcatalogus terugkocht gonst het van de geruchten. Voeg daar nog subtiele ‘Easter eggs’ aan toe zoals oorbellen met 12 juwelen op de Grammy’s en het opvallende gebruik van 12 (!) i’s in een emotionele post, en je hebt het perfecte recept voor online speculatie.
Of 'TS12' écht in aantocht is? Time will tell.
Drama-alert in celebland: Nicki Minaj is op X helemaal losgegaan op SZA. De aanleiding? Een vage tweet over Mercurius retrograde die Nicki blijkbaar iets té persoonlijk nam.
Even terugspoelen: Nicki tweette dinsdag dat TDE-baas Terrence “Punch” Henderson (ex-manager van SZA) haar al jaren zou “bullyen” omdat ze z’n businessvoorstel weigerde. Een uurtje later tweette SZA: “Mercurius retrograde… trap er niet in lol, silly goose.” Geen naam genoemd, maar Nicki voelde zich aangesproken.
Nicki ging er meteen vanuit dat de tweet naar haar gericht was. Ze noemde SZA een leugenaar, zei dat ze klinkt “als een dode hond” en noemde haar lelijk. SZA’s reactie? Kort maar krachtig: “Het kan me geen reet schelen dat je die rare dingen uitkraamt.”
Ze benadrukte ook dat haar tweet totaal niets met Nicki te maken had. Maar daar bleef het niet bij: Nicki bleef SZA beschuldigen van fake zijn, slecht zingen en overroepen succes. Ze schreef zelfs dat als SZA’s muziek zou verdwijnen, “niemand in de industrie haar zou missen”.
Ondanks alle drama blijft SZA kalm. Ze benadrukte dat haar tweet niks met Nicki te maken had en sloot af met: “Ik ga weer rustig, verlegen en zachtmoedig zijn. Tot morgen in Parijs!”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/07 Fatma Daghbouj
- 20/07 Linda Mertens
- 21/07 Charlotte de Witte
- 22/07 Selena Gomez
- 23/07 Daniel Radcliffe