Groot nieuws uit Hollywood, want de Amerikaanse psycholoog Phil McGraw, beter bekend als Dr. Phil, heeft aangekondigd dat hij na 21 jaar zal stoppen met zijn talkshow. Dat maakte de 72-jarige zopas zelf bekend.
In het spraakmakende programma ‘Dr. Phil’ ontving hij bijzondere en veelbesproken gasten die vaak grotere issues met elkaar hadden. Denk aan opstandige tieners, disfunctionele families en aan lager wal geraakte beroemdheden. McGraw adviseerde vooral mensen die problemen hadden, vaak op gebieden als financiën, gewicht, gezinssituaties, verslavingen en huwelijksproblemen.
"Met deze show hebben we duizenden gasten en miljoenen kijkers geholpen met allerlei problemen. Maar er is nog zoveel meer dat ik wil doen”, klinkt het bij Dr. Phil in een verklaring die hij publiek maakte aan de Amerikaanse pers.
De laatste aflevering van de populaire talkshow zal later dit jaar te zien zijn.
Wie lid is van Disney+ én fan van Miley Cyrus, kan zijn hart ophalen. De streamingsdienst maakt bekend dat er eind deze maand een muzikale film van de zangeres op het platform verschijnt.
De film duurt een klein uurtje en kan het beste omschreven worden als een visueel album. De titel luidt ‘Something Beautiful’, natuurlijk gerelateerd aan het gelijknamige album van Miley. In de film komen alle dertien nummers voorbij die ook op die plaat staan. Maar dan dus met beeld.
Het visuele album is vanaf 30 juli te zien en beluisteren bij Disney+.
Lewis Capaldi is weer helemaal terug van weggeweest. Na een lange pauze bracht de zanger afgelopen vrijdag een nieuwe single uit én verscheen hij weer op het podium tijdens het Britse festival Glastonbury. Maarrrr, daar blijft het niet bij, want op social media maakt hij nu bekend dat hij ook weer op tournee gaat!
“Het wordt tijd dat ik weer aan het werk ga. Ik hoop jullie daar te zien”, schrijft Lewis bij de aankondiging op Instagram. Zijn tournee begint op 7 september en duurt tot 29 september. In die paar weken tijd bezoekt hij tien verschillende plaatsen in Groot-Brittannië en Ierland.
Het nieuws volgt een paar dagen na de muzikale comeback van Lewis. Vrijdag dropte hij zijn nieuwe liedje ‘Survive’ en diezelfde dag verscheen hij ook op het podium bij Glastonbury. Dat was voor het eerst in een lange tijd, want de zanger was de afgelopen jaren veel met zijn gezondheid bezig. In 2023 kondigde hij een pauze aan omdat hij steeds meer Gilles de la Tourette-klachten kreeg, zowel fysiek als mentaal.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/07 Veerle Dejaeger
- 01/07 Nathan Bouts
- 02/07 DJ Manuals
- 02/07 Manuals
- 02/07 Margot Robbie