Groot nieuws. Beyoncé heeft vandaag een nieuwe wereldtournee aangekondigd en komt daarmee ook naar ons land. Op 14 mei staat ze in het Koning Boudewijnsadion.
Beyoncé komt met nieuwe wereldtournee naar België
De tour staat in het teken van ‘Renaissance’, de nieuwe plaat van Beyoncé. Ze begint op 10 mei in Stockholm en doet op 14 mei als tweede stop Brussel aan. Later gaat ze nog naar plaatsen als Cardiff, Edinburgh, Parijs, Londen, Barcelona, Marseille Amsterdam, Hamburg, Frankfurt, Warschau en verschillende steden in de Verenigde Staten.
Het wordt de eerste keer in zeven jaar tijd dat Beyoncé ons land bezoekt. De laatste keer was in 2016 tijdens haar ‘Formation World Tour’. Ook toen stond ze in het Koning Boudewijnstadion.
Het is nog niet bekend wanneer tickets voor de wereldtournee live gaan en wat ze zullen kosten.
Margot Robbie over ‘Wuthering Heights’: “Jacob Elordi gaf me knikkende knieën"
Margot Robbie praat in British Vogue openhartig over haar nieuwe film ‘Wuthering Heights’, een gothic romance waarin ze naast Jacob Elordi te zien is. De trailer was al behoorlijk suggestief, maar volgens Robbie gaat de film minder over “pure hitte” en meer over epische, allesverslindende liefde.
Robbie noemt de beelden “provocatief”, maar benadrukt dat regisseur Emerald Fennell vooral een romance wilde neerzetten zoals we die lang niet meer gezien hebben. Niet alleen expliciete scènes dus: “Mensen verwachten dat het superrauw wordt, maar ik denk dat ze verrast zullen zijn. Het is romantischer dan provocatief.”
Toch blijven bepaalde momenten hangen. Zo omschrijft Robbie een scène waarin Heathcliff (Elordi) haar met één hand optilt en tegelijk tegen de regen beschermt. Geen seksscène, wel eentje die haar “bijna door de knieën deed zakken”.
Daarnaast gaat Robbie ook in op de controverse rond de casting. Fans vroegen zich af waarom Fennell van het originele boek afweek, maar Robbie snapt de reacties. Tegelijk gelooft ze dat iedereen overtuigd zal zijn zodra ze de film zien. Over Elordi zegt ze zelfs: “Hij ís Heathcliff. Vertrouw me maar.”
Fennell verdedigt haar keuzes: Catherine moest iemand zijn met “sterallure, complexiteit en charisma”, en volgens haar brengt Robbie dat moeiteloos mee. Dat de marketing sexy en sweaty is? Volgens beiden hoort dat bij het gevoel dat Fennell wil oproepen: films die je lijf laten reageren, of het nu door spanning, romantiek of ongemak is.
‘Wuthering Heights’ verschijnt op 13 februari 2026 in de zalen. Robbie belooft één ding: een grootse romance die “je borst doet zwellen of je even de adem beneemt”. Dat belooft.
Netflix dropt releasedatum voor ‘Peaky Blinders: The Immortal Man’
Peaky-fans, hij is eindelijk daar: de film. Netflix heeft vandaag de releasedatum gedropt voor ‘Peaky Blinders: The Immortal Man’, het langverwachte vervolg op de razend populaire reeks. Vanaf 20 maart 2026 staat Birmingham opnieuw in lichterlaaie, mét Cillian Murphy terug als Tommy Shelby.
De film neemt je mee naar Birmingham in 1940, midden in de chaos van WOII. Tommy leeft in zelfgekozen ballingschap, maar wordt gedwongen terug te keren voor zijn zwaarste confrontatie tot nu toe. Zijn familie, zijn land én zijn eigen nalatenschap staan op het spel. Kortom: het wordt intens.
Wie zit er allemaal in?
Naast Cillian Murphy duiken ook Rebecca Ferguson, Tim Roth, Sophie Rundle, Barry Keoghan en Stephen Graham op in de cast. Sterk materiaal.
De film werd geschreven door Steven Knight, de bedenker van de originele reeks, en geregisseerd door Tom Harper. Knight produceert ook mee, samen met onder meer Murphy zelf.
‘Peaky Blinders: The Immortal Man’ staat op 20 maart 2026 wereldwijd op Netflix. By order of the Peaky Blinders.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept
- 08/12 Nicki Minaj
- 13/12 Taylor Swift
- 14/12 Martijn Spaepen