‘Temptation’-presentatrice woedend na nieuwe inbraak: "Tering trieste mensen"

Christophe Moons-13 september 2021 om 04:04

Monica Geuze, die dit seizoen samen met Viktor Verhulst 'Temptation Island' presenteert, is het slachtoffer geworden van een auto-inbraak waarbij vooral haar autoruiten het slachtoffer zijn. En dat al voor de tweede keer dit jaar.

Monica deelde op haar Instagram een story (zie de video hieronder) van haar gebarsten ruiten en is - uiteraard - not amused. “Al te belachelijk voor woorden dat ik speciaal folie over mijn ramen heb moeten plaatsen zodat deze niet ingetikt kunnen worden, maar zo weer bij je auto aankomen, ben het echt spuug en spuugzat!!! Steek je handen uit je mouwen voor een baan zodat je je eigen geld kunt verdienen in plaats van met met je gore jatgrage tengels aan andermans spullen te komen", klinkt het kwaad.

De reden waarom de influencer de folie over haar ruiten moest plaatsen? In april sloegen onbekenden haar wagen al eens in (zie de tweede story hieronder). "Wat een tering trieste mensen heb je toch op deze aardkloot", klonk het toen.

Monica lijkt hét doelwit bij uitstek voor inbrekers, want naast 2 auto-inbraken werd er in december vorig jaar ook al ingebroken bij haar thuis. "Dat in je eigen huis waar je je veilig hoort te voelen en waar je kind woont dit soort dingen moeten gebeuren, maakt me kotsmisselijk, woedend en verdrietig! Walgelijk", reageerde ze toen ook al kwaad.

YUNGBLUD geeft dit jaar show in België

Karen Luiken-08 mei 2025 om 06:05

YUNGBLUD geeft nog dit jaar een show in ons land. Via social media kondigt hij allerlei tourdata in zowel Noord-Amerika als Europa aan en begin oktober maakt de artiest een muzikale pitstop in België.

De tour staat in het teken van het album ‘Idols’, dat YUNGBLUD in juni uitbrengt. De reeks shows wordt op 23 augustus afgetrapt in Noord-Amerika en komt onder meer langs Los Angeles, San Diego, Dallas, Washington, Detroit, Chicago, New York, Boston en Toronto.

Vanaf begin oktober is YUNGBLUD wat dichterbij huis te vinden. Hij begint zijn Europese deel van de tour op 4 oktober in Amsterdam en staat een dag later in Brussel. Daarna bezoekt hij nog steden als Düsseldorf, Parijs, Madrid, München, Praag, Berlijn, Kopenhagen, Stockhol, en Hamburg.

Kaartjes voor de tour gaan vanaf 16 mei in de verkoop.

Zwangerschap zit negende album Rihanna niet in de weg

Karen Luiken-07 mei 2025 om 15:26

De nieuwe zwangerschap van Rihanna – de zangeres is zwanger van haar derde kindje – betekent gelukkig niet dat er geen nieuw album komt. In een gesprek met Entertainment Tonight heeft ze een interessante update over haar negende plaat gedeeld.

Rihanna verscheen deze week met een babybuik op de rode loper van het Met Gala. Ze kondigde daarmee aan opnieuw moeder te worden, maar gaf daarnaast ook een fijne heads up over haar aankomende album. Toen ze de vraag kreeg of haar nieuwe zwangerschap betekende dat er geen negende plaat zou komen, zei ze vol overtuiging: “Neeeee!”

Ze belooft haar fans dat haar nieuwe album geen vertraging oploopt; alles verloopt nog steeds volgens plan. Het enige wat misschien wat later komt dan verwacht, zijn volgens Rihanna ‘misschien een paar video’s’. “Maar ik kan nog steeds zingen”, aldus de artiest.

Ontdek meer