Goed nieuws voor het opkomende dj-duo Viktor & Kobe, want zij hebben zopas goed nieuws gekregen en bekendgemaakt: ze zullen immers draaien op de aankomende editie van Tomorrowland!
Viktor Verhulst & Kobe Ilsen draaien op Tomorrowland
Het duo, dat bestaat uit Viktor Verhulst en Kobe Ilsen, kondigde het nieuws zelf aan via hun sociale media:
“Dus dit gebeurde net”, luidt de caption bij de post.
De twee zullen tijdens het tweede weekend van het festival, op zondag 30 juli te zien zijn in The Smash House-zone.
Succes allebei!
Wat voor veel artiesten altijd een droom zal blijven, wordt voor Joost Klein werkelijkheid. De Nederlandse zanger is geboekt voor Coachella 2026.
Coachella vindt volgend jaar plaats in de weekenden van 10 tot en met 12 april en 17 tot en met 19 april. Joost Klein zal op beide vrijdagen van het festival optreden.
De kans dat de zanger Sabrina Carpenter tegen het lijf loopt, is daarmee zeer aanwezig. Zij is namelijk als headliner geboekt voor de vrijdagen van het festival. Justin Bieber is de headliner op de zaterdagen en Karol G op de zondagen.
Andere artiesten die al zijn aangekondigd, zijn onder anderen Armin van Buuren, Major Lazer, Iggy Pop, Teddy Swims, The xx en Young Thug.
Demi Lovato komt met nieuwe muziek, en snel ook! Via Instagram kondigt ze aan dat haar album ‘It’s Not That Deep’ op 24 oktober zal verschijnen.
‘It’s Not That Deep’ is alweer het negende studioalbum van Demi en is de opvolger van ‘Holy Fvck’ uit 2022. Op de plaat staan onder meer de liedjes ‘Fast’ en ‘Here All Night’, die Demi al heeft uitgebracht.
"Mijn negende studioalbum zal vanaf 24 oktober van jullie zijn”, schrijft Demi in een aankondiging op Instagram. “Deze muziek is een weerspiegeling van waar ik nu sta. Zo trots op al het werk dat ik heb gedaan, en nu is het tijd om dat te vieren en plezier te hebben!”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 19/09 Jimmy Fallon
- 25/09 Will Smith
- 27/09 Lil Wayne
- 27/09 Anna Camp
- 27/09 Jenna Ortega