Noah Schnapp heeft goed nieuws voor fans 'Stranger Things'

Karen Luiken-31 januari 2023 om 06:00

Fans wachten in spanning op het vijfde seizoen van ‘Stranger Things’. Niemand weet wanneer we het precies kunnen verwachten, maar volgens Noah Schnapp zijn de voorbereidingen in ieder geval in volle gang. Hij heeft onthuld dat de opnames binnenkort van start gaan.

Noah, die Will Byers speelt in de serie, heeft tijdens een Instagram Live-sessie een aantal vragen van fans beantwoord. Eén daarvan was of de acteur in de knoei zou komen met school vanwege opnames van ‘Stranger Things’. Hij antwoordde daarop dat het geen probleem zou zijn, omdat hij school in mei afrondt en de opnames dan pas beginnen.

Een maand of drie vier. Zolang duurt het dus voordat de camera’s gaan draaien. Het eindresultaat komt naar verwachting ergens in 2024 naar Netflix.

Singles gezocht voor nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch'

Karen Luiken-20 november 2025 om 15:02

Joejoeeee, ben jij toe aan een nieuw avontuur? Niet vies van een drank, drama en een leger aan exen? Dan ben jij misschien wel de perfecte kandidaat voor het aankomende nieuwe seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’.

De Nederlands-Belgische versie van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ heeft al elf seizoenen gehad, maar toch is de lol er nog steeds niet vanaf. Achter de schermen wordt namelijk alweer keihard gewerkt aan een vervolg. En voor dat vervolg zijn nog nieuwe singles nodig.

In een oproep worden zowel Nederlandse als Belgische vrijgezellen gevraagd zich te melden. ‘Durf jij (m/v/x) de confrontatie aan te gaan met een leger aan exen in het heetste programma van Nederland én België? En ben jij klaar voor een flinke portie drama? Meld je dan aan voor een eventueel nieuw seizoen van: ‘Ex on the Beach: Double Dutch’ en wie weet is jouw EX next!’, zo klinkt het in de oproep.

Geïnteresseerden kunnen zich hier melden.

Castleden van tweede seizoen 'Shõgun' bekend

Karen Luiken-20 november 2025 om 14:56

De cast van het tweede seizoen van de hitserie ‘Shõgun’ krijgt zowel nieuwe als terugkerende gezichten. Dat maakt Disney vandaag bekend in een persbericht, waaruit ook blijkt dat dat de productie in januari van start gaat in Vancouver.

Het tweede seizoen speelt zich meer dan tien jaar na de gebeurtenissen van het eerste seizoen af. Daarin zagen we hoe Lord Yoshii Toranaga voor zijn leven vocht terwijl zijn vijanden binnen de Raad van Regenten zich tegen hem verenigden. Toen een mysterieus Europees schip gestrand werd aangetroffen in een nabijgelegen dorp, deelde de Engelse piloot John Blackthorne essentiële strategische geheimen met Toranaga, die de machtsverhoudingen in zijn voordeel deden doorslaan en een burgeroorlog die een eeuw zou bepalen, zouden winnen. Het tweede seizoen vervolgt de historisch geïnspireerde saga van deze twee mannen uit verschillende werelden, wier lot onlosmakelijk met elkaar verbonden is.

De hoofdrollen worden weer gespeeld door Hiroyuki Sanada en Cosmo Jarvis. Andere terugkerende sterren zijn Fumi Nikaidô (Ochiba), Shinnosuke Abe (Buntaro), Hiroto Kanai (Omi), Yoriko Dôguchi (Kiri), Tommy Bastow (Alvito), Yuko Miyamoto (Gin), Eita Okuno (Saeki) en Yuka Kouri (Kiku). Maar zoals gezegd is er ook plek voor nieuwe castleden, zoals Ren Meguro (Kazutada), Asami Mizukawa (Aya), Masataka Kubota (Hyūga), Sho Kaneta (Hidenobu), Takaaki Enoki (Lord Ito) en Jun Kunimura (Gōda).

Ontdek meer