Opruimgoeroe Marie Kondo, vooral bekend door haar Netflix-serie ‘Tidying up with Marie Kondo’, staat momenteel in de spotlights na een onverwachte uitspraak. Ze heeft het opruimen immers zélf “een beetje heeft opgegeven”. “Mijn huis is rommelig”, klinkt het nu.
Opruimheldin Marie Kondo stopt zelf met opruimen
Netflix
Het was een wereldwijd succes in 2019, maar de Netflix-serie van Marie Kondo heeft blijkbaar niet zo veel effect gehad op haar eigen leven. In een recent interview heeft Marie Kondo immers onthuld dat haar huis er rommeling bijligt en dat ze het opruimen zelf “een beetje heeft opgegeven”.
“De opruimkoningin ruimt niet meer zoveel op na de geboorte van haar derde zoon. Mijn huis is rommelig. Opruimen betekent omgaan met alle dingen in je leven. Dus wat wil je echt op orde brengen? Mijn huis is rommelig, maar de manier waarop ik mijn tijd doorbreng is de juiste manier voor mij op dit moment in deze fase van mijn leven. Tot nu toe was ik een professionele opruimer, dus ik deed mijn best om thuis alles altijd netjes te houden. Ik heb dat op een goede manier voor mij opgegeven. Nu realiseer ik me dat het voor mij belangrijk is om tijd met mijn kinderen thuis door te brengen.”
Kim Kardashian heeft haar diploma Rechten behaald
Na zes jaar zwoegen is het Kim Kardashian eindelijk gelukt: ze is afgestudeerd in de Rechten. Geen klassieke unief voor haar, maar een Californisch leertraject waarbij je vier jaar lang onder begeleiding van een advocaat studeert: 18 uur per week, 48 weken per jaar.
De afsluiter van haar traject werd gevierd met een verrassingsceremonie in haar tuin, omringd door familie, vrienden en mentors. Haar kinderen waren erbij, study flashcards lagen als placemats op tafel en haar mentors prezen haar doorzettingsvermogen.
Toch is ze nog geen advocaat. Daarvoor moet ze nog slagen voor de bar exam, een verplicht staatsexamen dat toegang geeft tot het beroep. Ze plant om dat in 2026 af te leggen.
Kim slaagde eerder al voor de 'baby bar', een eerste grote test binnen haar opleiding. Als ze nu ook de echte bar haalt, mag ze zich officieel advocaat noemen.
Elle Fanning is straks weer te bewonderen op het witte doek. De actrice is gecast als Effie Trinket in de aankomende ‘Hunger Games’-film ‘Sunrise on the Reaping’.
Het is al de zoveelste naam die wordt aangekondigd voor de cast. Eerder werd al duidelijk dat Joseph Zada de rol van Haymitch Abernathy gaat spelen, Whitney Peak die van Lenore Dove Baird, Mckenna Grace die van Maysilee Donner, Jesse Plemons die van Plutarch Heavensbee, Maya Hawke die van Wiress en Kelvin Harrison Jr. die van Beetee.
Maar ook Lili Taylor is te zien als Mags, Ben Wang als Wyatt, Ralph Fiennes als President Snow, Molly McCann als Louella en Iona Bell als Lou Lou.
‘The Hunger Games: Sunrise of the Reaping’ verschijnt op 20 november 2026. Het verhaal speelt zich 24 jaar vóór de originele ‘Hunger Games’-films af en draait om een jonge versie van Haymitch Abernathy (voorheen gespeeld door Woody Harrelson), die wordt gekozen als een van de ongelukkige tributen om te vechten voor zijn leven.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 22/05 Angela Jakaj
- 23/05 Elodie Gabias
- 23/05 Bab Buelens
- 25/05 Clementine Caron
- 25/05 Clémentine Caron