Goed nieuws voor de fans van de HBO-serie ‘The Last of Us’, want HBO heeft zopas aangekondigd dat er wel degelijk een tweede seizoen in de maak is! Gezien het grote succes van de eerste twee afleveringen, ging iedereen er wel al van uit dat er een tweede seizoen zou komen.
“Het verhaal gaat verder””, klinkt het op de socials van HBO Max. “Ik ben nederig, vereerd en eerlijk gezegd overweldigd dat zoveel mensen hebben afgestemd op en verbonden zijn met onze hervertelling van de reis van Joel en Ellie. De samenwerking met Craig Mazin, onze ongelooflijke cast & crew, en HBO overtrof mijn toch al hoge verwachtingen. Nu hebben we het absolute genoegen om het opnieuw te kunnen doen met seizoen twee!”, klinkt het bij uitvoerend producent Neil Druckmann.
‘The Last of Us’ gebaseerd op de gelijknamige PlayStation-game, speelt zich af in de Verenigde Staten, twintig jaar nadat de moderne beschaving is vernietigd. Joel, een van de mensen die het heeft overleefd, wordt ingehuurd om het 14-jarige meisje Ellie uit een quarantainezone te smokkelen. Samen trekken ze dwars door het land. Ze hebben elkaar nodig om te overleven.
Bij ons is de veelbesproken serie te streamen via Streamz.
Vanaf deze datum kijk je naar kerstfilm met Jonas Brothers
We weten dat het nog zomer is en we weten ook dat kerst nog ver weg lijkt. Maar ondertussen is het ook weer zo dat we nog maar zestien vrijdagen hebben tot de feestdagen aanbreken. Reden genoeg om ons daarop voor te bereiden en daar draagt Disney+ maar al te graag een steentje aan bij. De streamingsdienst heeft bekendgemaakt op welke datum we de onlangs aangekondigde kerstfilm met de Jonas Brothers kunnen verwachten.
De film in kwestie heet ‘A Very Jonas Christmas’ en volgt Kevin, Joe en Nick, die net als in het echte leven drie beroemde broers zijn. Ze willen koste wat het kost op tijd thuis zijn om tijdens Kerstmis bij hun dierbaren te zijn. Maar om dat doel te bereiken, racen ze tijdens een chaotische reis van Londen naar New York tegen de klok en komen ze allerlei lastige problemen tegen.
Het zal je niet verbazen dat de drie hoofdrollen worden gespeeld door Kevin, Joe en Nick. Maar daarnaast is er ook een rol weggelegd voor Chloe Bennet, die je kunt kennen van ‘Agents of S.H.I.E.L.D.
‘A Very Jonas Christmas’ is vanaf 14 november te zien bij Disney+.
'Vierde seizoen The White Lotus komt naar Frankrijk'
Het zou zomaar eens kunnen dat het vierde seizoen van ‘The White Lotus’ wordt opgenomen in Frankrijk. Volgens Deadline hebben HBO en Mike White, bedenker van de show, onze zuiderburen uitgekozen als locatie voor het nieuwe seizoen.
‘The White Lotus’ wordt elk seizoen in een ander land opgenomen. Het eerste seizoen vond plaats in Hawaï, het tweede in Italië, het derde in Thailand. En Frankrijk zou dus – als de geruchten kloppen – de vierde in dit rijtje worden.
Schijnbaar is het oog van de makers gevallen op het beroemde Grand-Hötel du Cap Ferrat, dat ligt op het puntje van het Franse schiereiland Cap-Ferrat, dicht in de buurt van Cannes. Maar een bevestiging is er nog niet. Bronnen benadrukken volgens Deadline namelijk dat er nog geen hotel is vastgelegd en dat er mogelijk op meerdere resorts wordt gefilmd, zoals ook het geval was bij het derde seizoen in Thailand.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 09/09 Diaz Verlez
- 10/09 Loes Van den Heuvel
- 11/09 DJ 5napback
- 12/09 Sydney Sweeney
- 13/09 Niall Horan