Snowjob (2/3): Omgaan met zatte festivalgangers!

Simon Smetryns-26 januari 2023 om 15:58

In Snowjob gaan we op zoek naar de beste jobstudenten die deze winter voor ons mogen werken tijdens Belgian Week in Val Thorens. Wie wint en mag volgende week met ons mee?

Ben je zelf nog op zoek naar een fijne studentenjob? Check Deltaworx.eu.

Sunset Festival staat voor de deur

Chelsy Vanlerberghe-15 september 2025 om 13:42

Nog even aftellen en dan is het zover: Sunset Festival! Op zaterdag 20 september sluit je de zomer af in De Lilse Bergen met een dag vol muziek, zon en good vibes.

Op de affiche staan dit jaar onder andere 5NAPBACK, Bassbrain, Coone Karakals, Mark With a K & MC Chucky, Michael Amani, Outsiders, Pat B, Ronny Retro en nog veel meer! Voeg daar de Talent Stage powered by TAGMAG aan toe, waar nieuw talent klaarstaat om ontdekt te worden.

Ook het weerbericht zit mee: de voorspellingen geven zon en aangename temperaturen. Ideaal dus om nog één keer alles uit je mooiste festivaloutfit te halen en golden hour mee te pikken.

Er zijn nog enkele laatste tickets beschikbaar via sunsetfestival.be. Wacht niet te lang: dit is echt je allerlaatste kans om erbij te zijn.

Met het Friends ticket maak je het extra voordelig: vier voor de prijs van drie. Je staat met je hele squad voor minder dan €30 p.p. te dansen terwijl de zon ondergaat.

Groener feesten op Student Kick-Off

Simon Smetryns-15 september 2025 om 10:54

Op woensdag 24 september blaast Student Kick-Off twintig kaarsjes uit. Voor deze feesteditie wordt niet alleen grootst uitgepakt met de line-up (en opnieuw de geweldige Peterman stage hosted by TAGMAG), maar ook met een duidelijke focus op duurzaamheid.

Het grootste studentenevent van Vlaanderen wordt al twintig jaar volledig georganiseerd door studenten. En dat voel je: het is hét feest dat elk academiejaar officieel in gang knalt.

Naast een stevige line-up pakt de organisatie dit jaar uit met een reeks groene initiatieven. Alle frisdranken en sterke dranken worden geschonken uit glazen flessen, frieten komen in herbruikbare bakjes en ook de pastakommen zijn opnieuw meermaals bruikbaar. Goed voor het milieu, én voor de sfeer.

En het blijft betaalbaar: een pintje kost slechts €2,86. Dat smaakt.

Kortom: dit verjaardagsfeest wil je niet missen. Groener, goedkoper en minstens even legendarisch.

Ontdek meer