Niall Horan hint op nieuw album

Karen Luiken-26 januari 2023 om 07:57

Het lijkt er sterk op dat Niall Horan binnenkort met nieuwe muziek komt. De voormalige One Direction-zanger heeft op het wereldwijde web verschillende hints gedeeld en fans denken nu dat een derde album daar de oorzaak van is.

Een van de hints is op TikTok te vinden. Daar zijn twee verschillende fragmenten te horen van een liedje dat zijn nieuwe single lijkt te zijn. ‘God only knows where this could go’, zo klinkt de songtekst. ‘And even if our love starts to grow out of control. And you and me go up in flame. Heaven won’t be the same.’

De tweede hint is de gloednieuwe website www.heavenwontbethesame.com, waar een afbeelding van een flikkerende kaars op te zien is. Wie naar de broncode van de website kijkt, ziet daar de tekst ‘blijf elke dag checken’ staan. Oftewel: er zit een nieuwtje aan te komen.

Als er inderdaad een derde album gelanceerd wordt, dan volgt dat Niall’s tweede album ‘Heartbreak Weather’ uit 2020 op.

Ariana Grande kondigt nieuwe muziek aan

Karen Luiken-11 maart 2025 om 12:04

Ariana Grande brengt nog deze maand nieuwe muziek uit. Via social media kondigt de zangeres aan dat het om een uitgebreide versie van haar album ‘Eternal Sunshine’ gaat, met daarop zowel oud als nieuw materiaal.

De originele ‘Eternal Sunshine’ werd in maart vorig jaar uitgebracht. De deluxeversie gaat ‘Eternal Sunshine: brighter days ahead’ heten en bevat zes nieuwe liedjes. Ook staan er drie remixes op van de liedjes ‘Yes,And?’, ‘Supernatural’ en ‘The Boy Is Mine’. Aan de nieuwe versies werkten Mariah Carey, Troye Sivan en Brandy & Monica mee.

De kans dat Ariana op korte termijn wéér nieuwe muziek uit zal brengen, is niet heel groot. Onlangs heeft ze laten weten dat ze haar muziekcarrière op een laag pitje zet om zich wat meer op haar acteerwerk te kunnen focussen.

Red Sebastian lost videoclip van songfestivalnummer

Karen Luiken-11 maart 2025 om 08:17

Red Sebastian heeft vandaag de videoclip van zijn nummer ‘Strobe Lights’ gelost. Met het liedje vertegenwoordigt hij in mei ons land tijdens het Eurovisiesongfestival.

Net als het nummer ‘Strobe Lights’ brengt ook de videoclip een ode aan de energie van de ravecultuur. De beelden laten zien hoe Red Sebastian een hallucinerende trip maakt door een steeds veranderende wereld waarin realiteit en illusie vervagen.

"In het nummer ‘Strobe Lights’ speel ik vocaal met hoogtes en laagtes, en dat wilde ik visueel doortrekken, zoals ik eerder in de finale van ‘Eurosong 2025’ deed”, aldus de zanger volgens VRT. “Maar deze keer met een échte lift waarin we ook écht konden feesten. Daarnaast vond ik het leuk om te spelen met het contrast tussen de alledaagse Seppe en het showbeest dat Red Sebastian is. Ik hoop dat iedereen de clip net zo epic vindt als ik!" ​

De zanger, wiens echte naam Seppe Herreman is, is op dinsdag 13 mei in de eerste halve finale te zien. Donderdag is de tweede halve finale, gevolgd door de grote finale op zaterdag 17 mei. Het songfestival vindt dit jaar plaats in het Zwitserse Bavel.

Ontdek meer