Finn Wolfhard reageert op 'slechte kus' met Millie Bobby Brown

Karen Luiken-25 januari 2023 om 05:32

Millie Bobby Brown heeft een tijdje geleden gezegd dat haar collega Finn Wolfhard, met wie ze samen in ‘Stranger Things’ speelt, niet goed kan zoenen. Een pijnlijke uitspraak waar Finn nu op reageert.

Millie was elf jaar oud en Finn twaalf toen ze hun eerste kus deelden in ‘Stranger Things’. Millie, die Eleven speelt in de serie, deed daar vorig jaar tijdens een interview met Vanity Fair een boekje over open en zei dat Finn, aka Mike, geen goede kusser is.

Finn heeft een reactie lange tijd voor zich gehouden, maar reageert er nu toch op in ‘The Drew Barrymore Show’. Hij zegt dat zijn eerste zoen met Millie meer een kopstoot was dan een zoen. “Ik had toen geen idee wat ik moest doen”, zegt de acteur. “Ik gaf haar een kopstoot. Maar ik was twaalf jaar oud, dus waarschijnlijk had ik hetzelfde gedaan als er op dat moment geen camera’s op me gericht ware.”

Adele pakt acteerrol in speelfilm

Karen Luiken-13 november 2025 om 15:06

Adele gaat haar acteerdebuut maken. De zangeres heeft volgens Deadline een rol te pakken in de speelfilm ‘Cry to Heaven’.

De film is gebaseerd op een roman van Anne Rice uit 1982, waarvan het verhaal zich afspeelt in het 18-eeuwse Italië. Het gaat over twee mannen, een Venetiaanse edelman en een gecastreerde operazanger, wiens levens onverwachts met elkaar verweven raken.

Naast Adele spelen ook Nicholas Hoult, Aaron Taylor-Johnson, Ciarán Hinds, George MacKay, Mark Strong, Colin Firth, Paul Bettany, Owen Cooper, Daniel Quinn-Toye, Hunter Schafer, Josephine Thiesen, Thandiwe Newton, Theodore Pellerin, Daryl McCormack, Cassian Bilton, Hauk Hannenmann en Lux Pascal een rol in de film. Tom Ford gaat het project regisseren.

De pre-productie van ‘Cry to Heaven’ is al van start gegaan in Londen en Rome. De opnames starten naar verwachting in januari en de film verschijnt waarschijnlijk in het najaar van 2026 op het witte doek.

Jennifer Lawrence geeft toe: ze zit stiekem ruzie zoekt op TikTok

Chelsy Vanlerberghe-13 november 2025 om 14:29

Jennifer Lawrence mag dan wereldberoemd zijn, maar blijkbaar heeft ze ook een kant die je eerder zou verwachten bij iemand die tot 3 uur ’s nachts op TikTok blijft hangen: ze rage-bait in de comments. En dat doet ze volledig undercover.

Tijdens een interview met co-ster Robert Pattinson voor hun nieuwe film ‘Die My Love’ biechtte ze op dat ze een geheim TikTok-account heeft. “Ik geraak in discussies op TikTok", bekende ze. “Ik ga in de comments in de clinch.” Pattinson moest lachen, maar J-Law meende het: “Eén meisje zei: ‘Hoe oud bén jij? Zoek een leven!’”

Volgens J-Law begon het allemaal met lichte popcultuur-ruzie over Real Housewives en de Kardashians, maar eens ze iets zei over de Britse royals was het hek van de dam. Blijkbaar wisten veel mensen niet dat Queen Elizabeth en Prince Philip familie waren. “Ik deelde gewoon feiten", zei ze. “Maar iedereen dacht dat ik hen aan het rage-baiten was.” Voor de duidelijkheid: de twee waren geen eerste neef/nicht, maar derde graad familie. Iets wat historisch gezien vaker voorkwam in royal kringen.

Ondertussen gaat haar carrière gewoon verder op volle kracht. Lawrence krijgt al lof én Oscarbuzz voor ‘Die My Love’, waar ze naast Pattinson speelt. Volgens haar is hij “nice, quirky en funny”, al plaagt ze hem graag omdat hij zijn tekst soms vergeet.

Terwijl wij discussiëren met randoms in de comments over wie de beste Kardashian-zus is, zit Jennifer Lawrence waarschijnlijk exact hetzelfde te doen. Misschien ben jij zelfs al eens met haar in discussie gegaan… je weet het niet.

Ontdek meer