Britney Spears gaat niet langer door het leven als Britney Spears. De zangeres onthult dat ze haar naam heeft veranderd in River Red.
Op de Instagram-tijdlijn van Britney is sinds een paar uur een plaatje van een maan te vinden. Daar schrijft ze bij dat ze haar naam heeft veranderd in River Red. Om haar woorden kracht bij te zetten, heeft ze ook haar Instagram-bio veranderd in River Red. Het is niet duidelijk of ze haar naam ook wettelijk aan heeft laten passen.
Fans zijn in shock na de aankondiging. Op social media stromen de opmerkingen over. “Weet iemand wat het betekent? Dit is zo cryptisch”, zegt er een. Een ander denkt dat het nieuwtje betekent dat Britney binnenkort nieuwe muziek uitbrengt. “Maak me wakker als er albums worden gereleased met niet eerder uitgebrachte muziek”, zo klinkt het.
'Outer Banks'-acteur Chase Stokes weer vrijgezel
Het is over en uit tussen Chase Stokes en Kelsea Ballerini. De acteur en singer-songwriter hebben na bijna drie jaar een punt achter hun relatie gezet. Dat meldt People.
“Het zijn twee volwassenen die er alles aan hebben gedaan om het te laten werken, maar dat is uiteindelijk niet gelukt”, zeggen bronnen. “Dat gebeurt nu eenmaal.”
Chase en Kelsea werden in januari 2023 voor het eerst romantisch aan elkaar gelinkt nadat Chase een foto van hen deelde. Een paar maanden later verschenen ze samen op de rode loper en bevestigden ze definitief hun relatie.
‘Temptation Island’-sterren Laura en Roger delen geslacht derde kindje
Laura Moenaert en Roger Osei Bonsu hebben het geslacht van hun derde kindje onthuld. In een video op Instagram maken ze bekend dat ze een zoontje krijgen.
Roger en Laura hebben al twee meisjes. Het wordt nu dus hun eerste jongetje. Laura verraste Roger met dat nieuws tijdens een romantisch diner in een restaurant.
“Ik had hem verteld dat we eind september een gender reveal zouden doen, maar ik had mijn eigen agenda”, schrijft Laura op Instagram. “Ik heb een van Rogers beste vrienden gevraagd om ons te ontmoeten in een restaurant en stiekem alles te filmen (…) Toen de onthulling eindelijk kwam, hadden we allemaal kippenvel en tranen van blijdschap.”
Het eerste kindje van het koppel scheelt dertien maanden met de tweede. En de tweede zal straks ongeveer elf maanden met de derde schelen. Laura was een maand na de komst van hun tweede spruit namelijk al zwanger van de volgende. “Twee bevallingen in een en hetzelfde jaar”, zei Laura onlangs toen ze haar zwangerschap aankondigde. “Het voelt zo zeldzaam, zo intens en vooral: zo magisch.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 16/09 Flo Rida
- 19/09 Jimmy Fallon
- 25/09 Will Smith
- 27/09 Jenna Ortega
- 27/09 Anna Camp